понедельник, 25 мая 2020 г.

ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ 
НАВЧАННЯ НА КАРАНТИНІ

 КЛЮЧОВІ УМІННЯ 21-ГО СТОЛІТТЯ 

Онлайн-курс для вчителів
Сучасний світ вимагає від нас не лише швидкого засвоєння нових знань, але й опанування низки наскрізних умінь. Такі вміння сприятимуть застосуванню набутих знань у житті як професійному, так і особистому.
Британська Рада та студія онлайн-освіти EdEra представляють онлайн-курс «Ключові уміння 21-го століття». Це змішаний курс, навчання в якому відбувається в онлайн- та офлайн-форматах.
Онлайн-частина — вступна. Вона доступна всім, хто хоче ознайомитися з ключовими уміннями і хто зацікавлений у вдосконаленні освітнього процесу та розвитку власних умінь.
Педагогічним працівникам буде цікаво продовжити навчання в офлайн-програмі, яка заохотить вчителів до роздумів і аналізу, концептуалізації нових знань, а також створить безпечний простір для випробування нових ідей, прийомів і технологій. Мета цієї частини курсу — усвідомити компетентнісний підхід до навчання та навчитися розвивати в учнів ключові уміння 21-го століття.
Для вивчення курсу «Ключові уміння 21-го століття» офлайн звертайтесь до обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Вебінар: Огляд платформ для спрощення викладання онлайн
Комментариев нет:

Отправить комментарий