понедельник, 13 апреля 2020 г.

ПІЗНАЙ СЕБЕ!
ТЕСТ

Що ви побачили на зображенні першим? Відповідь розповість про те, як вас сприймають інші


Що ви побачили на зображенні першим? Відповідь розповість про те, як вас сприймають інші
Ми маємо право вірити в те, що абсолютно не турбуємося про те, що про нас подумають оточуючі люди … Але істина в тому, що свідомо або несвідомо ми завжди поводимося так, щоб спробувати створити позитивне враження про себе.
Невже вам ніколи не хотілося зазирнути в розум оточуючих і дізнатися, що вони про вас думають? Цей простий тест цілком може в цьому допомогти. Просто погляньте на зображення, і перше, що ви побачите, дасть уявлення про те, як оточуючі люди вас сприймають. Ну як, готові?

1. Якщо ви побачили на малюнку тіло жінки:
Це вказує на те, що в основі вашої особистості лежить щедрість і альтруїзм. Навколишні люди захоплюються вашим позитивним ставленням до життя. Коли ви працюєте в команді, ваша працездатність говорить сама за себе. Ви дуже мотивована людина. Віддаєте всього себе поставленій меті і намагаєтеся завжди доводити почате до кінця.
рім того, ви відомі як дуже товариська і при цьому тактовна людина. Ви з легкістю читаєте мову тіла ваших співрозмовників, а їхні емоції для вас – немов відкрита книга. Ви відрізняєтеся високою емпатією і ретельно дбаєте про те, щоб нікого випадково не зачепити необережним словом.
Однак, на вас впливає енергія оточуючих людей (чи то позитивна чи негативна), тому ви дуже перебірливі в тому, кого впускаєте в своє «ближнє коло» спілкування. Ви тримаєте під контролем свій емоційний стан і здатні встановити здорові кордони, коли це стосується інших людей.

2. Якщо ви побачили обличчя чоловіка:
Ви майстерно вмієте тримати емоції і почуття під контролем. Незнайома людина навряд чи зможе сказати з першого погляду, що ви чимось стурбовані. Коли працюєте в команді, ви відрізняєтеся своїми лідерськими якостями і енергійністю. Ви здатні з легкістю повести людей за собою.
Ваш розум дуже логічний і схильний до аналізу. Тому ви не слідуєте сліпо за натовпом. Ви цікава, відверта і пряма людина, що відрізняється дуже сильною позитивною аурою.
Ви дуже цінуєте своїх близьких людей, тому завжди ставите їх на перше місце. Однак вам важливо переконатися в тому, що вас теж люблять і цінують.

Комментариев нет:

Отправить комментарий