понедельник, 27 апреля 2020 г.

ОСВІТА. UA

Виші завершуватимуть навчальний рік дистанційно


Виші завершуватимуть навчальний рік дистанційно

Виходячи з ситуації, закінчення навчального року у закладах вищої освіти відбуватиметься дистанційно.
Про це в інтерв'ю Радіо Свобода сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.
За її словами, заклади вищої освіти мають бути готові завершити навчальний рік, період сесій зміщуватись не буде.
«Викладачі закладів зараз працюють зі своїми студентами і ми рекомендували організовано підійти до закінчення навчального року та закінчити його в терміни, які були передбачені раніше», - сказала Любомира Мандзій.
Вона зазначила, що виші мають організувати дистанційне складання іспитів і сесій. Також дистанційна форма навчання стосуватиметься випускних іспитів у вишах.
За словами в.о. міністра освіти і науки, технічні можливості в закладах вищої освіти дозволяють організувати цей процес дистанційно.
Як відомо, Кабінет Міністрів 24 квітня оприлюднив поетапний план зняття карантинних обмежень, які планується впроваджувати після 11 травня.
План містить п'ять етапів виходу країни з карантину, які реалізовуватимуться один за одним, після стабілізації епідеміологічної ситуації, що обумовлена кожним попереднім етапом. План також визначає умови, за яких в Україні поступово відновлюватиметься робота закладів освіти

Відновлення роботи закладів освіти після карантину. 

Відновлення роботи закладів освіти після карантину. План уряду


Кабінет Міністрів оприлюднив поетапний план зняття карантинних обмежень, які планується впроваджувати після 11 травня.
План містить п'ять етапів виходу країни з карантину, які реалізовуватимуться один за одним, після стабілізації епідеміологічної ситуації, що обумовлена кожним попереднім етапом.
План також передбачає умови, за яких в Україні поступово відновлюватиметься робота закладів освіти.
Відновлення роботи закладів освіти відбуватиметься поетапно. Першими відкриються заклади, що забезпечуватимуть проведення ЗНО. Скасування обмежень на роботу всіх закладів освіти відбудеться на завершальному етапі виходу з карантину.
Зокрема, планується, що відновлення навчання випускних класів у школах та підготовка до проведення ЗНО може відбутись при реалізації другого етапу плану, окремі заклади освіти можуть відкритись в ході третього етапу, а зняття обмежень з функціонування всіх закладів освіти має відбутись під час реалізації четвертого етапу зняття карантинних заходів в Україні.
План Кабінету Міністрів із зняття карантинних обмежень не містить конкретних дат, а спирається на стан епідеміологічної ситуації в Україні.

Комментариев нет:

Отправить комментарий