понедельник, 4 октября 2021 г.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Професійний тонус учителя: майбутні вебінари від «На Урок»

Новий тиждень – нові й неймовірно корисні можливості від «На Урок»! Пориньте в навчальні активності з головою, відвідавши наші вебінари! Так ви налаштуєтеся на продуктивну роботу й триматимете себе у професійному «тонусі»!

Цього тижня пропонуємо вам дізнатися:

  • як розпалити в учнях жагу до знань за допомогою нашої осінньої Інтернет-олімпіади;
  • як захистити власні права, робочий час та гроші;
  • як ефективно застосовувати візуал на уроках;
  • як умістити в один урок безліч корисних активностей. 

Інтернет-олімпіада «На Урок»: мотивуємо, заохочуємо та навчаємо

Без чого неможливо уявити якісний освітній процес? Звичайно ж, без олімпіад! Це не просто змагання, це можливість перевірити, як діти засвоюють знання, шанс мотивувати школярів на подальшу роботу. 

Уже кілька років Інтернет-олімпіади «На Урок» є чудовим прикладом того, що дух змагань розпалює жагу до знань. Тож пропонуємо вашим учням потужний поштовх на початку навчального року – неймовірну осінню Інтернет-олімпіаду!

Здорова конкуренція, безкоштовність, інтерактивність та приємні призи – обов’язкові складові наших Олімпіад. Ми створюємо рівні умови для кожного учасника та відзначаємо приємними нагородами всіх! Долучайтеся до вебінару та дізнайтеся більше про інтернет-олімпіади від Освітнього проєкту «На Урок». Любов Цукор розповість багато цікавого про нову Олімпіаду: як зареєструвати класи, як працює особистий кабінет педагога і не тільки!

Долучитися 6 жовтня о 17:00 (понеділок)

Використання сервісів Gооgle for Education для організації дистанційного та змішаного навчанняКомментариев нет:

Отправить комментарий