среда, 5 мая 2021 г.

 НА ЗАМІТКУ

Як зробити план уроку за 5 хвилин: поради британського зіркового вчителя

Цього вчителя-блогера вважають одним із 500 найвпливовіших людей Великої Британії за версією Thе Sundау Tіmеs Teacher. Росс Моріссон МакГілл понад 20 років очолював кілька лондонських шкіл, а нині його портал The Teacher Toolkit читають понад 10 тис. вчителів із 60 країн. Зірковий педагог поділився секретами, як спростити життя вчителів, під час саміту Т4 (Teacher Tech Summit). Ми записали його практичні поради.

Між двома крайнощами

Освіта влаштована по-різному в тих країнах, із представниками яких спілкується експерт. Проте є одна спільна риса: скрізь вчителі скаржаться на велику кількість звітів і різноманітної документації, які їм доводиться вести. Це серйозний тягар для педагога. Викладання — це і так стрес, особливо за часів пандемії. Вчителів постійно оточують 30–40 дітей, і вже одне це виснажує.

Тож потрібно створювати нові методи, які допоможуть спростити виконання складного завдання. Простий інструмент — план уроку, який можна скласти для себе за 5 хвилин, став найпопулярнішим на The Teacher Toolkit.

Докладний план уроку за офіційною формою складно робити щодня, якщо ви викладаєте майже 20 годин на тиждень. Це значне навантаження, і вся робота з документацією підштовхує вчителя до професійного вигорання. На думку Росса Моріссона МакГілла, є й інший бік: усі досвідчені вчителі розуміють, що в житті трапляється всяке. Тому, буває, вчитель покладається на імпровізацію, пам’ять і планує урок у голові в ту мить, коли відчиняє двері в клас, або вигадує щось буквально на ходу. Але навіть якщо вдається провести чудовий урок, таке планування в останню мить — величезний стрес. Тому експерт розробив щось середнє між двома крайнощами. 

Детальніше за посиланням : https://osvitoria.media/experience/yak-zrobyty-plan-uroku-za-5-hvylyn/?fbclid=IwAR1wRWKy7p4feNl-nZkdnAAkD13fz6tj-IqyL6HGtYnO-2vgkdo1ahGSyDUКомментариев нет:

Отправить комментарий