вторник, 16 февраля 2021 г.

 

ПІЗНАЙ СЕБЕ

Тест: Що Вас турбує?

Як же виявити те, що вас так сильно турбує? Для цього застосуйте спеціально розроблену психологами методику.

 Пройти психологічний тест самостійно

Якщо ви думаєте про те, як пройти тест, то для вас спеціально зробили невеличкий звід правил. Дотримуючись їх, ви зможете швидко виявити проблему, яка вас переслідує:

Пройти психологічний тест самостійно Якщо ви думаєте про те, як пройти тест, то для вас спеціально зробили невеличкий звід правил. Дотримуючись їх, ви зможете швидко виявити проблему, яка вас переслідує: 

-Для початку вам необхідно розслабитися і привести свої думки в порядок. 

-Погляньте на алхімічні символи. 

-Виберіть той, що знаходить відгук у вашому серці.

-На вибір витрачайте не більш як 5 секунд.

 

 

На що вкаже символ, ви зможете прочитати після. Дуже важливо, щоб ви заздалегідь не дивилися в розшифровку символів. Інакше ви не зможете отримати достовірну відповідь!

 

Розшифровка символів:

Поруч з кожним символом є порядковий номер. Читайте позначення відповідно до нього.

1. Лев - ви доклали дуже багато зусиль для досягнення своєї мети. Однак зараз ви просто вичавлені як лимон і боїтеся втратити те, що отримали.

Вам варто підготуватися до змін. Ви повинні усвідомити, що йшли до своєї мети, здійснюючи найрізноманітніші помилки. Можливо, ви кого-то сильно образили.

 2. Пісочний годинник - ви тримаєтеся за минуле. У вас, можливо, сталося щось жахливе, що до сих пір обтяжує. Вам необхідно відмовитися від минулого і навчиться жити теперішнім моментом. Пам'ятайте, що немає минулого, немає майбутнього! Є тільки тут і зараз. Коли ви це усвідомлюєте, то у вас все налагодиться.

 3. Півмісяць - в вас накопичилася величезна кількість негативу. Усередині йде війна, і ви ніяк не можете дати вихід своїм емоціям.

Якщо ви бажаєте вирішити проблеми, то варто нарешті виплеснути все назовні. Вам стане легше, і ви зможете побачити той шлях, який вас приведе до світлого майбутнього.

 4. Ключ - вас вразила дисгармонія. Вам варто зайнятися духовним розвитком і спортивної навантаженням. Привівши себе в порядок в усіх напрямках, ви знову зможете відчути себе на висоті, а значить привести своє життя в норму.

5. Всевидяче око - можливо ви стали жертвою негативного впливу. Швидше за все, це було зроблено не навмисно, але вам побажали всього найкращого «хорошого». Ось чому все йде шкереберть.

Приділіть час духовного саморозвитку, і тоді це вплив відступить. Будьте сильними, і доля винагородить вас, а вашому кривдникові все повернеться сповна.

Представлений тест необхідно сприймати як напрямок, по якому необхідно слідувати. Візьміть до уваги всі деталі і зробити належні висновки.

 


Комментариев нет:

Отправить комментарий