вторник, 2 февраля 2021 г.

ЦІКАВИЙ ДОСВІД 

Батьків, чиї діти пропускають школу без поважних причин, можуть притягти до відповідальностіЯкщо школярі без поважних причин пропускають уроки, батькам за це може світити штраф, адже це кваліфікується як невиконання батьківських обов’язків. Такий випадок трапився торік у селі Угриньківці Заліщицькому районі: там неповнолітня пропустила майже 40 днів навчання в місцевій школі. Відповідати довелося мамі.

19 січня 2021 року Заліщицький районний суд постановив винести попередження матері, котра має на утриманні неповнолітню доньку. Юнка  без поважних причин за перший семестр 2020-2021 навчального року прогуляла 37 днів. Як йдеться у постанові суду, матір своєї вини не визнала та пояснила, що її донька не хоче ходити до школи, і вона не може змусити її це робити. Зважаючи на те, що жінку до відповідальності притягують вперше, і що в неї на утриманні є неповнолітня донька, суд вирішив на цей раз обмежитися попередженням. Крім того матір школярки має спалити 454 гривні судового збору в дохід держави . Нагадаємо, відповідно до Статті 184, ч.1, “Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей”, за ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей, тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А це, відповідно, 850-1700 грн. Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 1700-5100грн.

Детальніше за посиланням: https://terminovo.te.ua/news/46020/?fbclid=IwAR2S-UyhB4DPTh3-WJ1fx6NIcqxHF7ms_mJ9Fn6g9Rk2SZGzXn5-BLSasmk | 


Комментариев нет:

Отправить комментарий