вторник, 2 февраля 2021 г.

НА ЗАМІТКУ

КОНКУРСНИЙ ВІДБІР УЧИТЕЛІВ 

Для участі у проекті

"Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність"

Реєстрація на конкурс триватиме з 29 січня по 14 лютого 2021року

1.Долучитеся до спільноти 3000 прогресивних вчителів з 656 шкіл України.

2. Пройдете навчання з медіаграмотності та методик її викладання на уроках. Навчання включатиме: проходження онлайн-курсу VeryVerified, участь у двох онлайн-сесіях "Медіаграмотність для громадян" та вебінарі "Як застосовувати матеріали проєкту на уроці". 

Проходження навчання з медіаграмотності є обов'язковою умовою участі в проєкті.

3.Отримаєте доступ до електронних навчально-методичних матеріалів з вашого предмету (інтерактивні вправи, презентації та роздатковий матеріал), розроблені за методикою IREX, але в межах чинної програми. На сьогодні це: 145 вправ з історії, 126 вправ з української мови та літератури і 25 вправ з мистецтва.

4.Отримаєте доступ до регулярної інформаційної розсилки про онлайн-інструменти, корисні ресурси для освітян та учнів, поради для професійного та особистісного розвитку, трендові теми, які стосуються інфомедійної грамотності. Наприклад, "Як сфокусуватися в інформаційному шумі", "Як використовувати Instagram для навчання", "Безкоштовні фотобанки: зручно, швидко, доброчесно" тощо.

5. Зможете долучитись до навчальних вебінарів, які регулярно проходять в межах проєкту та присвячені широкому спектру тематик, пов'язаних із викладанням інфомедійної грамотності та професійним розвитком освітян: "Як перетворити дистанційне навчання на можливості, а не випробування?", "Соціальні мережі: можливості, безпека, інформаційна гігєна", "Нові технології для освіти та самореалізації учнів та вчителів: блоги, подкасти, комікси" та інші.

6.Матимете можливість в онлайн-режимі спілкуватися та обмінюватись досвідом зі своїми колегами з 24 областей України.

http://l2dua.com/?fbclid=IwAR0ew8OiQC-_BhquQ9HbDQJgshQn4YLsFgSFVww-uQrIkJvZP08Juqe_3q0Комментариев нет:

Отправить комментарий