вторник, 1 сентября 2020 г.

                             ОСВІТА.UA

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ МЕТОДИЧНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ СТАНДАРТІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИМіністерство освіти і науки видало методичні рекомендації викладання предметів у школах в новому навчальному році.
Вони є в листі №1/9-430 від 11 серпня, опублікованому на сайті МОН.
“Автономія вчителя має бути забезпечена академічною свободою, включаючно зі свободою викладання, свободою від втручання в педагогічну, науково-педагогічну та наукову діяльність, вільним вибором форм, методів і засобів навчання, що відповідають освітній програмі, розробленням та впровадженням авторських навчальних програм, проєктів, освітніх методик і технологій, методів і засобів, насамперед методик компетентнісного навчання.
Вчитель має право на вільний вибір освітніх програм, форм навчання, закладів освіти, установ і організацій, інших суб’єктів освітньої діяльності, що здійснюють підвищення кваліфікації та перепідготовку педагогічних працівників, – наголошують у рекомендаціях.

               Міністерство освіти і науки України - Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої

Комментариев нет:

Отправить комментарий