понедельник, 21 сентября 2020 г.

ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК 

EdEra для вчителів

#Онлайн_сервіси_для_дистанційного_навчання. На черзі ментальні карти, які полюбляють як діти, так і дорослі. Адже з ними можна візуалізувати інформацію та пришвидшити процес вивчення.

- Carto DB — https://cutt.ly/Gfx1ZTS Інструмент для створення динамічних карт. З його допомогою можна нанести на карту будь-які дані, представивши в будь-якому стилі.

- Mindomo — https://cutt.ly/5fx13k9 Сервіс для створення і зберігання концептуальних карт. Має дві версії роботи: безкоштовний і платний. Крім звичного розміщення карти як покликання, можна і експортувати її як картинку або в PDF.

- Mindmeister — https://cutt.ly/vfx0wk8 Онлайн-інструмент, який дозволяє візуально оформлювати ментальні карти та ділитися ними.

- LOOPY — https://cutt.ly/kfx0nNP Сервіс створює «живі» схеми, в яких рухаються елементи між блоками. Це допомагає ілюструвати циклічні процеси. Безкоштовний, реєстрація не потрібна.

- Сoogle — https://cutt.ly/Xfx00Q8 Coggle є безкоштовним онлайн-додатком. Програма підтримує використання зображень, індивідуальні колірні схеми і можливість перегляду історії документа. Mind-map, створені в Coggle, можна експортувати в форматах PNG або PDF.

Дисклеймер: звертаємо увагу, що деякі сервіси можуть мати платну версію та/або інтерфейс іноземною мовою.

Комментариев нет:

Отправить комментарий