пятница, 6 июля 2018 г.

QR-код. Миттєва оцінка відповідей усього класу

Ми звикли до чорно-білих квадратів QR-кодів в рекламі, яка хоче відправити нас на який-небудь сайт за подальшою інформацією, й в іншій друкованій продукції, яка намагається зв'язати папір та інтернет. Але, як виявилося, це не єдине їх застосування.
Plickers використовує планшет або телефон вчителя для того, щоб зчитувати QR-коди з карток учнів.
Картка з QR-кодом у кожного учня своя, її можна обертати, що дає чотири різних варіанти відповіді. У додатку створюється список класу і з його допомогою можна дізнатися, як саме кожен учень відповів на питання.
Plickers будує діаграми відповідей і дозволяє відразу дізнатися, яка частина класу зрозуміла досліджуваний матеріал, а кому потрібна додаткова допомога. Для контрольних тестів така система, мабуть, не годиться, тому що учні будуть намагатися вивідати відповіді один одного, але це відмінне рішення для отримання миттєвого відгуку від класу.
Додаток можна використовувати для отримання миттєвої реакції. Запитайте учнів «Вам все зрозуміло?», І вони піднімуть у відповідь картки, що говорять «так» або «ні». Додаток миттєво відобразить статистику класу, і, виходячи з цього, ви ми зможете або піти далі або зупинитися на незрозумілій темі.
Можна проводити невеликі оглядові тести наприкінці теми. Для цього потрібно занести в додаток список класу і список питань. Учні піднімають свої картки одночасно, а ваш планшет видає вам інформацію про те, як впорався кожен з них. Це дає можливість дізнатися про прогрес всього класу, а не кількох його представників, як буває, коли опитування проводиться усно.
А також сервіс можна використовувати для нудною, але обов'язковою завдання — щоб дізнатися, хто сьогодні прийшов на урок:)

Комментариев нет:

Отправить комментарий