среда, 4 июля 2018 г.

Книжки для натхнення та саморозвитку

Огляд цікавих видань, які можна прочитати під час літніх канікул.
Літо – чудовий час для відпочинку від паперової тяганини, підготовки для уроків та перевірки зошитів. А що може бути кращим, ніж відпочинок з цікавою книжкою? А якщо вона ще й приносить неабияку користь, це взагалі чудово! Адже вчитель – це людина, яка має постійно розвиватися, аби бути цікавою дітям. Саме тому ми дібрали для вас декілька чудових книжок для натхнення та цікавого відпочинку. Спробуйте!

Книжки для самовдосконалення

Кетрін Макґоніґал «Сила волі»

Авторка книги – відома психологиня та письменниця з США, яка викладає популярний курс «Наука сили волі» в Стенфордському університеті. У книзі у цікавій формі подається інформація про особливості функціонування нашого мозку, а також подаються дієві вправи, спрямовані на тренування сили волі. Авторка зупиняється на багатьох цікавих моментах, наприклад, чому ми уникаємо змін, тягнемося за смачненькім у стані стресу та не використовуємо свій потенціал на повну. І все це з наукової точки зору! Але, як кажуть критики та читачі, найголовніша перевага книги – наявність вправ для тренування мозку.

Стівен Кові «7 звичок надзвичайно ефективних людей»

Це справжній світовий бестселлер, який радять прочитати кожному, хто прагне досягти успіху! Завдяки представленим у книзі порадам, ви зможете чітко сформулювати свої життєві приорітети, реалізувати власний потенціал на всі 100%, побудувати гармонічні взаємини з оточенням та досягти успіху у професійній діяльності!

Брайан Трейсі «Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час»

Це не просто книга, це краще, що ви можете прочитати для саморозвитку. Чому? Хоча б тому, що у ній презентовані результати дослідження питань розподілу часу, яке тривало понад тридцять років! У книзі розповідається про те, як вийти з зони комфорту та вирішити найскладніші завдання, що ставить перед вами життя. Автор ділиться з читачами важливими практичними порадами, які можна застосувати одразу ж, адже Брайан Трейсі все вже перевірив на власному досвіді!

Книжки для тренування мозку

Рюта Кавашима «Японська система розвитку інтелекту і пам’яті»

Проблема збереження молодості та відмінної функціональності мозку як ніколи важлива. І чудово, що це цілком можливо. Саме для цього відомий японський невролог Рюта Кавашима розробив унікальну програму «прокачування» мозку, розраховану на 60 днів. Виконуючи прості математичні розрахунки та вирішуючи логічні задачі, ви зможете досягти величезних успіхів, і, що головне, покращити пам’ять. А це для вчителя дуже важливо!

Джошуа Фоер «Ейнштейн гуляє по Місяцю: наука і мистецтво запам'ятовування»

Чудова книга для тих, хто хоче сам осягнути мистецтво запам’ятовування будь-якої інформації та планує поділитися своїми знаннями з учнями. Автор у цікавій формі розповідає про рік, який він провів у спробах осягнути власну пам’ять, розбираючись у її механізмах, способах захисту та природному потенціалі. Результатом наполегливої праці автора стала перемога на чемпіонаті США по запам’ятовуванню. І тепер він ділиться порадами, завдяки яким ви дізнаєтеся, як треба тренувати пам’ять та як саме методики запам’ятовування допоможуть у реальному житті.

М. Макдональд «Навчи свій мозок працювати»

Ця книга – не просто ще одна добірка корисних порад та настанов (хоча і вони тут теж є). Це джерело вичерпної інформації про наш мозок та про те, чому саме він несе відповідальність за всі наші дії. Видання вдало узагальнює всі існуючі наразі відомості з психології, нейробіологі та науки про живлення, та дає справді дієві рекомендації з поліпшення роботи мозку.

Книжки для роботи

Кен Робінсон «Освіта проти таланту»

Надзвичайна книга, яка сподобається не лише вчителям! Автор у доступній формі розповідає про особливості роботи інтелекту та креативності на біологічному рівні. А ще він говорить про важливість творчого підходу не тільки для навчання дітей, а ще й у роботі організацій взагалі. Робінсон наводіть численні цікаві приклади про те, як відомі компанії (на кшталт Pixar) досягли успіху, включивши у свою повсякденну діяльність творчість. А ще він дає дієві практичні поради щодо змін школи, класу, компанії чи навіть особистого життя за допомогою сили творчості!

Кен Робінсон «Школа майбутнього»

Ще одна непересічна книга від чудового автора,експерта з питань освіти Кена Робінсона. Він не просто говорить про недосканілість сучасної освітньої системи, а пропонує готові рішення для змін. Автор пропонує концепцію, засновану на індивідуальному підході для учнів, використанні сучасних технологій та професійних ресурсів. Ця книжка стане корисною для всіх вчителів!

Тоні Ваґнер, Тед Дінтерсміт «Мистецтво навчати. Як підготувати дитину до реального життя»

Автори детально розбирають існуючу систему освіти, виявляючи її хиби, але при цьому пропонують альтернативну систему, за допомогою якої можна справді підготувати учнів до життя. Адже відмінні оцінки ще не є гарантією того, що діти мають необхідні навички та зможуть в результаті не тільки побудувати успішну кар’єру, а ще й стати гармонійними особистостями.

Книжки для релаксу

Лола А. Екерстьом «Лаґом. Шведські секрети щасливого життя»

Про хюґе не говорив лише лінивий, а от що ви чули та знаєте про лаґом? Між іншим, це спосіб життя у гармонії з собою, природою та світом. Основою лаґому є справедливість, помірність та вміння радіти тому, що маєш. І дійсно, ситуація, коли в тебе всього саме в міру, ідеальна. Завдяки цій невеличкий книзі ви зможете внести на перший погляд незначні, але дуже важливі зміни у своє життя, а воно натомість стане повнішим та щасливішим.

Джоанна Басфорд «Чарівний сад»

А чи знали ви, що розмальовки є одним з найкращих видів релаксу? Отже, якщо ви хочете відпочити та викинути з голови погані думки, сідайте розмальовувати дивовижний альбом з ілюстраціями від відомої шотландської художниці. На вас чекають казкові квіти, дивні рослини та цікаві орнаменти – робота над дрібними деталями швидко заспокоює та дозволяє позбутися поганого настрою. А тим, кому одного «Чарівного саду» замало, точно буде цікаво попрацювати з розмальовками «Зачарований ліс» (Джоанна Басфорд) та «Барвистий світ» (Міллі Марота).

Регіна Бретт «Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя»

Не знаєте, як розкрити всі надані вам природою таланти? Ця книга допоможе віднайти своє покликання та наповнити життя новими сенсами! Кожна людина має займатися своєю справою, головне знайти те, що вам треба! Адже робота, це не просто установа, куди ви ходите, аби отримати гроші, це вагома частина життя. І її можна зробити дивовижною!

Книжки для творчості

Кері Сміт «Знищ цей щоденник»

Надзвичайна книга для тих, хто давно хотів вийти за звичні рамки та трохи побешкетувати. А якщо одночасно вдасться ще й попрацювати над розвитком креативності, то взагалі чудово! З цим щоденником ви можете піти на будь-які експеримети: рвіть сторінки, проливайте на них каву, малюйте, чудернацько розмальовуйте – все, що завгодно! Ця невелика книжка здатна стати справжнім джерелом натхнення та творчої енергії!

Девід і Том Келлі «Творча впевненість. Як розкрити свiй потенцiал»

Ця книга навчить вас на 100% використовувати свій креативний потенціал та допоможе позбавитися страху проявити себе. Завдяки ній ви дізнаєтеся, як підтримувати творчий настрій, як не втрачати цікаві ідеї, чому краще шукати пристрасть, а не обов’язки, а також вивчите п’ять каталізаторів дій. І завдяки всьому цьому зможете втілювати у життя найцікавіші творчі проекти!

Е. Ле Кер «Арт-альбом. Твоє життя в мистецтві»

Це чудова книга для тих, хто завжди прагнув ідеально розібратися у численних художніх течіях. У цьому альбомі автор доступно та цікаво розповідає про імпресіонізм, поп-арт, кубізм та інше, розкриває цікаві факти з біографії відомих художників та пропонує незвичайні практичні завдання, які дозволять проявити свої творчі можливості. Яскраві ілюстрації та шедеври від світових геніїв точно надихнуть вас на творчість та подарують чудовий настрій!

Комментариев нет:

Отправить комментарий