пятница, 6 июля 2018 г.


ЗАТВЕРДЖЕНО ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДРУЧНИК
У сучасних освітніх установах велика увага приділяється комп'ютерному супроводу. Застосування мультимедійних засобів дозволяє підвищити інтерес до навчальних дисциплін.
Навчальні комп’ютерні програми і електронні підручники дають можливість кожному учаснику навчально-виховного процесу бути не пасивним спостерігачем, а активно одержувати знання.
Тому з метою підготовки підростаючого покоління до життя в інформатизованому суспільстві та підвищення ефективності навчання шляхом впровадження засобів інформатизації, Міністерством освіти і науки України було затверджено Положення про електронний підручник, над розробкою якого спільно працювали Інститут модернізації змісту освіти і Офіс ефективного регулювання (BRDO) за участі стейкхолдерів, зокрема виробників освітнього контенту і представників учительської, батьківської та наукової спільнот.
Положення розроблено відповідно до законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», «Про професійно-технічну освіту» та «Про позашкільну освіту».
У Положенні встановлено вимоги до змісту е-підручника, організації матеріалу і мови, зручності користування, а також технічні, функціональні й інші вимоги.
Переглянути документ можна за посиланням: https://imzo.gov.ua/…/nakaz-mon-vid-02-05-2018-440-pro-zat…/Комментариев нет:

Отправить комментарий