понедельник, 27 ноября 2017 г.

ТЕСТ НА акцентуації характеру: ЯКІ МЕЖІ домінують У ВАШІЙ ОСОБИСТОСТІ

Кожна людина має свої, яскраво виражені особливості характеру. Розкрити природу їх появи, зрозуміти, як можна ними керувати, допоможе тест на акцентуацію характеру. Психологи постійно розробляють нові методики, за якими легше класифікувати тип особистості кожної людини. Даний тест за формою і кольором пера, може розкрити, які риси характеру притаманні саме вам.
На картинках нижче представлені шість пір'їн, різних за кольором і формою, виберіть одне, яке найбільше відповідає вашим смаком.

Результати тесту:

1. Товариська людина, вам важлива увага. Чути похвалу на свою адресу і бути завжди на виду, так тест перо характеризує вашу особистість. Володієте великим творчим потенціалом, добре розвинена фантазія. Але прагнення виділитися з натовпу будь-яким способом, часто штовхає вас на необачні вчинки.


2. Ви швидко засвоюєте інформацію, рішучі в досягненні цілей. Любіть самотність, великі галасливі компанії не для вас. Дуже болісно реагуєте на невдачу. Тонка і ранима натура, сторонній людині легко вас образити.


3. Прагнення до нескінченного руху, зміна місць, обстановки, оточення, все це вам просто необхідно, щоб відчувати себе комфортно. Психологічний тест на характер вказує, що ви уникаєте нудьги будь-якими способами. Хапається за будь-яку можливість, щоб урізноманітнити сірі будні.


4. Скрупульозність - ваша відмітна риса. Вам не просто прийняти будь-яке рішення, спочатку ви повинні обміркувати всі нюанси, припустити всі варіанти подальшого розвитку подій. Обережність, боязнь зробити неправильний крок і внутрішнє чуття, часто не дають вам помилитися.


5. Яскраво виражені лідерські якості. Тест по перу дає чітко зрозуміти, що ваше слово в суспільстві має відчутну вагу. Люди до вас прислухаються, радяться, адже маючи ясний розум, ви можете допомогти їм виплутатися практично з будь-якої ситуації.


6. Творча і прониклива особистість. Обдурити вас не реально. Про вас часто кажуть: «він бачить людину наскрізь». Це дійсно так, ви чудово розбираєтеся в людях, знаходите спільну мову з будь-якою людиною. Часто вибираєте незвіданий шлях, прагнучи отримати, як можна більше нових емоцій.

Комментариев нет:

Отправить комментарий