среда, 15 ноября 2017 г.


Де навчатись вчителям?
Підвищення кваліфікації? Звучить надто формально й нецікаво. А як щодо неформальної освіти? Ми склали список можливостей, як можна отримати освіту самостійно. Це підбірка проектів та заходів, які допоможуть вам тримати себе в освітньому тонусі.
Місто: Київ
Для кого: для всіх вчителів та директорів
Хто готує: експерти з освіти та вчителі-практики
Ціна: переважно безкоштовно
Це громадська спілка, яка організовує тренінги і майстер-класи для вчителів у Києві. Серед тем, які вже було охоплено, – розвиток критичного мислення, використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, креативні педагогічні стратегії. За оновленнями зручно слідкувати на Facebook-сторінціспілки.
Додатково “Освіторія” заснувала портал iLearn, де ви разом з учнями можете готуватись до ЗНО, а також замовити для них вебінар з певного предмету.
Місто: Київ
Для кого: для всіх вчителів, директорів та представників управлінь освіти
Хто готує: українські та закордонні спеціалісти із ненасильницького спілкування, психологи
Ціна: участь у тренінгах коштує від 1500 до 6000 гривень
Портал Empatia.pro Просвітницької ініціативи “Empatia – простір емоційного розвитку” – це осередок інноваційних знань з передових гуманітарних технологій світу. Тут зібрані корисні матеріали з психології розвитку, ефективних та об’єднуючих комунікацій на базі методу ненасильницького комунікування Маршалла Розенберга, розвитку емоційного інтелекту, формування характеру тощо, а також анонси заходів на ці теми.
Місто: по всій Україні
Для кого: для всіх вчителів та директорів
Хто готує: експерти з освіти, вчителі-практики
Ціна: від 85 гривень за повний день навчання з однієї особи + доїзд тренерів у вашу школу
Це тренінговий центр, який готує авторські курси. Серед них немає предметних – вони присвячені сучасним методикам викладання, тому підходять для всіх вчителів. Сюди входять: інформаційно-комунікаційна компетентність педагога, використання планшетів, ноутбуків та смартфонів в освітньому процесі, хмарні технології в освіті, візуалізація навчальних матеріалів тощо. Окрім того, є курси, що будуть корисні керівникам освітніх закладів – наприклад, про фандрайзинг (залучення коштів).
Майбутні (Школа викладачів)
Місто: Київ
Для кого: для всіх викладачів
Хто готує: експерти з освіти та викладачі-практики
Ціна: Два дні – 1800 гривень, три дні – 2700 гривень
Спочатку проект “Майбутні” задумувався лише як школа для підлітків. Та згодом організатори зробили школу для батьків, а тепер-от оголосили вже третій набір на Школу викладачів, що відбудеться з 22 до 24 вересня у Києві.
Місто: Одеса
Для кого: для всіх вчителів
Хто готує: експерти з освіти
Ціна: безкоштовно
Це тренінговий центр для вчителів та адміністраторів освіти. Він проводить безкоштовні семінари, тренінги та воркшопи. Серед уже охоплених тем – освіта у Фінляндії, вальдорфська педагогіка, освіта у Мадриді, та як організувати альтернативну школу.
Місто: Київ
Для кого: для всіх вчителів
Хто готує: експерти з освіти та лідери думок з різних суспільних сфер
Ціна: безкоштовно
Спочатку це була лише 10-місячна формаційна програма для випускників шкіл, де вони навчаються лідерським якостям та суспільній відповідальності, вчаться реалізовувати соціальні проекти та розвиваються інтелектуально. Та УАЛ почала організовувати події для вчителів, спрямовані на розвиток лідерських навичок.
Місто: по всій Україні
Для кого: для всіх вчителів
Хто готує: учитель-експерт Microsoft та тренер міжнародних програм Intel Іван Іванов
Ціна: 3200 гривень з групи (не більше 25 осіб)
Це тренінговий центр, який навчає вчителів на базі коледжу. Щоб запросити Івана Іванова до вашого коледжу, потрібно залишити заявку на сайті та сформулювати потреби колективу. Після цього експерт складе детальний план навчання та приїде до вас у коледж. Від вас потрібні приміщення з інтернетом та проектором, забезпечення вартості дороги та місце для ночівлі, якщо ви замовили 2 і більше тренінгів. Приблизна тривалість тренінгу – 6 годин, але вона може змінитись в індивідуальному порядку.


Комментариев нет:

Отправить комментарий