четверг, 16 ноября 2017 г.

Що нам чекати в 2018 році? Прогноз для кожного знака зодіаку 

Символом наступного 2018 року жовта земляна Собака. Вона благоволить Козерогам, Скорпіонам і Водоліям, хоча початок року для них буде складним.
В кінці 2017 року Леви і Близнюки отримають знаки, які підкажуть, в якому напрямку рухатися. Овни знайдуть сімейне щастя, а ось Діви і Раки, навпаки, ризикують втратити прихильність близьких.

Гороскоп на 2018 рік для Овна

Рік Собаки стане вдалим для Овнів, які намагаються щось зробити, почати нову справу, вступити до вузу або знайти роботу. Зміни обов'язково відбудуться. У 2018 році Овни стануть стриманими, перестануть кидатися в авантюри, розкидатися грошима і вкладати сили в сумнівні проекти. Під впливом символу року вони направлять свою нестримну енергію в правильне русло. Подорожуйте, поїздки принесуть радість і розширять кругозір.

Гороскоп на 2018 рік  для Тельця

Для Тельців 2018 рік стане роком об'єднання під знаком сім'ї і цього і допоможе Жовта Собака. Вам не рекомендується забувати про рідних і нехтувати увагою до них. Подивившись на близьких серйозним поглядом, зрозумійте, чому гороскоп Тамари Глоба рекомендує проводити з ними вихідні і вечори? Вони весь рік так нудьгували, поки ви домагалися успіхів у різних сферах. І ще, зірки стверджують, що вже на початку року Тельці отримають привабливу пропозицію від начальства або підвищення по кар'єрних сходах. Не відмовляйтеся, удача на порозі.

Гороскоп на 2018 рік  для Близнюків

Веселі і безтурботні Близнюки під впливом Жовтої Собаки задумаються, чи варто було все те, чого вони домоглися в попередній період, уваги і нервів. Азартний 2017-й рік змінить мудрий і цілеспрямований 2018 й, тому для Близнюків починається період переоцінки цінностей. Рік Собаки стане для них найуспішнішим. Оцініть можливості, займіться самоосвітою і саморозвитком. У вас є шанси змінити долю, зайнятися новою справою, яка принесе прибуток або змінити професію.

Гороскоп на 2018 рік  для Рака

Життя тих, хто народився під знаком Рака, ніколи не було легким. Можливо, тому представники цього знака такі закриті люди. Але вони ж кращі і вірні друзі, які трепетно ​​піклуються про своїх рідних і люблять дітей. Рік 2018 рік стане для Раків складним. Доведеться переїхати в інше місто регіон або навіть країну. Для інших сильним ударом стане втрата роботи, невдачі в кар'єрі чи навчанні. Але впевнені в собі Раки разом з доброзичливою і наполегливої ​​Жовтої собакою пройдуть всі випробування і дадуть собі раду з будь-яких ситуацій. Пам'ятайте, навіть на довгих дистанціях, собака тримається впевнено.

Гороскоп на 2018 рік  для Льва

Леви, які звикли бути в центрі уваги і підкорювати всіх своїми вміннями і красою, в 2018 році стануть ще більш привабливим. Але зайва самовпевненість може зіграти з ними злий жарт. На початку року вони ризикують зазнати втрат в невдалому і непотрібному справі. Незважаючи на те, що рік Собаки зробить їх власниками не тільки привабливої ​​зовнішності, але і міцних зубів, пильних очей і сталевий хватки, стримуйте емоції і ретельно продумувати всі рішення.

Гороскоп на 2018 рік для Діви

Діви - трудоголіки, а останні три роки були для них важкими. Доводилося боротися, відстоюючи свою думку, дертися по службових сходах, приділяти увагу рідним. Але Собака принесе в їх життя радість, а представники цього знака Зодіаку нарешті відчують, як на вирощених ними деревах з'являться плоди. Собака нагородить їх кар'єрними та фінансовими радощами, доленосними змінами і, обов'язково, любов'ю. Не розраховуйте, що рік буде простий, але він буде вдячним і дозволить відчути себе щасливіше.

Гороскоп на 2018 рік  для Терезів

Вічно сумнівається Терезам в 2018 році доведеться ще важче. Ці приємні і неконфліктні люди не вступають в суперечку і не переходять на сторону одного з конфліктуючих. Але в рік Собаки доведеться приймати рішення, щоб вирішувати проблеми близьких. Не турбуйтеся, Жовта Собака буде на вашому боці, однак стежте за тим, щоб міркування і розгляди не перейшли в порожній гавкіт і огризання. Вже на початку року Ваги засумніваються в правильності власних рішень ще сильніше, ніж їм це властиво. Спокійніше і впевненіше почувати себе їм допоможуть вірні друзі.

Гороскоп на 2018 рік  для Скорпіона

Часто здається, що Скорпіони холодні і бездушні люди. Насправді представники цього знака мають ніжний характером, дуже гарячі, велелюбні і мають притягує енергетикою. Рік Собаки допоможе їм проявити свої почуття, тому Скорпіони можуть розраховувати на нові відносини, любовні зв'язки і навіть шлюб. Ще одна характерна риса Скорпіонів - завзятість і вміння стійко йти до своєї мети. І це також допоможе їм підкорити нові вершини, домогтися перемог і стати успішніше. А Жовта Собака тільки посилить кращі якості Скорпіонів.

Гороскоп на 2018 рік  для Стрільця
Рік Півня був успішним, веселим і подарував Стрільцям багато щасливих хвилин. Крім того, представники цього знака Зодіаку визначилися з пріоритетами, від чого в житті все пішло по правильному шляху. У рік Жовтого Собаки оптимізму тільки додасться. Радість принесуть подорожі, нові враження і знайомства. У них з'явиться можливість вражати, ділитися своїми знаннями і талантами, від чого навколишні стануть ще краще ставитися до Стрільцям. У рік Собаки вони можуть сміливо братися за найнеймовірніші проекти, і передбачення Тамари Глоба на 2018 запевняють, вони реалізують їх на найвищому рівні.

Гороскоп на 2018 рік  для Козерога

Попередній рік був нестабільним для Козерогів. Вони то злітали на висоту, то падали вниз, втрачаючи результати праці. Незважаючи на те, що впертість деяких представників цього знака Зодіаку дасть фору навіть Овнам, багатьом Козерогам в рік Півня могло здатися, що удача покинула їх будинок і більше не повернеться. Собака внесе частку позитиву і поверне впевненість, з'явиться стабільність і душевний спокій. Козероги більше не будуть мучити себе, вони сміливо підуть вперед з властивим їм завзяттям і будуть винагороджені. Правда, для цього потрібно правильно використовувати накопичився позитивний і негативний досвід.

Гороскоп на 2018 рік для Водолія

Для Водоліїв рік Жовтого Собаки почнеться дуже вдало. Все буде виходити само собою, буде вистачати часу і сил на сім'ю і на роботу. На жаль, спокій закінчиться вже в середині року. В цей час Водолії поставлять перед собою серйозну мету або захочуть зробити покупку, про яку мріяли, наприклад, купити машину або квартиру. Занурившись з головою в роботу, Водолії ризикують втратити добрі стосунки з друзями або членами сім'ї. Друга половина року стане по-справжньому переломною, коли доведеться приймати важливі рішення. Пам'ятайте, що Собака на вашому боці, але не робіть необачних вчинків.

Гороскоп на 2018 рік  для Риб


Для Риб рік вдалий у фінансовому плані. М'які і податливі, вони не шкодують грошей для рідних, близьких і дітей. Але в рік Собаки щось підкаже рибам, що пора вибрати шлях, незалежний від інших людей і рухатися в обраному напрямку. Не лякайтеся, в 2018 році беріться за будь-яку справу, і навіть за кілька проектів. Те, що не потрібно, відсіється, а обраний напрям виявиться вирішальним. Але на тлі розбіжностей з рідними можуть виникнути серйозні конфлікти.

Комментариев нет:

Отправить комментарий