вторник, 28 февраля 2017 г.

Ваш колір
ОБЕРИ ДВА КОЛЬОРИ:
Колір, який ти любиш і колір, який тобі неприємний.
Опис кольору який ти любиш - це ти

Колір, який тобі неприємний - твоя протилежність
1. ЧЕРВОНИЙ
Ти любиш бути лідером. Майже всі твої почуття на максимумі. Ти наполеглива людина, не любиш відкладати справу на потім. Не рідко буває таке, що ті, хто вважає за краще червоний демонстративні і егоїстичні, нетерпимі, уперті і жорстокі. Жінка в червоному, найчастіше, схильна фліртувати з хлопцями.

2. ПОМАРАНЧЕВИЙ
Ти справжній оптиміст, життєлюб, мрійник і творча особистість. Цей колір втілює радість і задоволення, в тому числі сексуальне. Володієш невичерпною енергією. Але іноді буває, що любителі помаранчевого можуть бути про себе високої думки. А ще психологи вважають, що коли людина відчуває несподівану потребу в такому кольорі, йому бракує відчуття задоволення.

3. ЖОВТИЙ
Ти хочеш розкрити себе, досягти мети, яку ставиш перед собою. Ти самовпевнений, радісний і веселий чоловік. Часто у любителів жовтого спостерігається високий рівень креативності. Жовтий допомагає їм у скрутну хвилину, концентрує увагу. Ти любиш іноді попліткувати, або просто поговорити, Любитель жовтого може бути неуважний і критичний до себе і оточуючих, але при цьому їх самооцінка зовсім не низька, а навпаки.

4. ЗЕЛЕНИЙ
Зелений - це самий нейтральний, нерухомий, заспокійливий колір. Люди, які вибирають зелений, чітко і раціонально вибирають свій життєвий шлях. До будь-якої життєвої задачі підходять з усією серйозністю. Люблять надавати допомогу іншим. Їх внутрішній світ багатий, але відкривати його вони не поспішають, хоч самі по собі і не потайливі.

5. ГОЛУБОЙ
Водяний і крижаний блакитний заспокоює. Якщо, ви хочете мотивувати співробітників на ефективну роботу, пофарбуйте стіни офісу в блакитний. Цей колір викликає довіру. Вибираючи його, ви, немов стаєте повітряної, легкої натурою. Блакитний розслабляє і заспокоює. Якщо віддаєте перевагу цьому кольору, значить, ви здатні згладжувати конфлікти, налаштовувати оточуючих на миролюбність і дружні почуття.

6. СИНІЙ
Цей колір люблять люди спокійні, солідні, налаштовані чесно і справедливо вести справи. Вибір синього відображає потребу в змінах і духовне прозріння. Синій, як і блакитний викликає максимальну довіру і надійність. Синій часто вибирають забезпечені і упевнені в собі люди.

7. ФІОЛЕТОВИЙ
Фіолетовий вибирають люди, яким складно реалізуватися в житті. Ви зазвичай дуже критичні до себе. Завжди дуже раціональні і намагаєтеся себе контролювати. Ви можете бути схильні до депресій і можете невірно трактувати поведінку оточуючих вас людей. При цьому фіолетовий колір здатний підвищувати низьку самооцінку.

8. ПУРПУРНИЙ
Ти віддаєш перевагу жити повним життям. Шукаєш нових вражень, любиш працювати і не любиш сидіти на місці. Але іноді ти можете бути легковажними і інфантильною людиною, люблячим покрасуватися перед усіма. У вас завжди триває дитинство. Пурпурний ще називають королівським кольором, кольором принцес і маленьких дівчаток

9. СІРИЙ
Зазвичай ті, хто вважає за краще сірий на перше місце ставлять розум, а не емоції. Сірий - це нейтральний колір. Людей подібних вам зустрінеш не часто. Ви інтелектуал. Ви не любите крайності і не ділите світ на чорне і біле. Ви схильні до аналізу. Сірий не відволікає від важливої справи. При цьому сірий досить дружелюбний і надійний. А ще сірий одяг дає силу невпевненим людям.

10. ЧОРНИЙ
Люди, які віддають перевагу чорному - загадкові. Вони хочуть несвідомо привернути до себе увагу оточуючих, так як чорний колір цікавий, тому що приховує за собою щось цікаве і страшне. Якщо ви одягаєте тільки чорне, то це може говорити про те, що вам чогось суттєвого не вистачає в житті. Також чорний колір може означати авторитетність і вагомість.

Комментариев нет:

Отправить комментарий