вторник, 28 февраля 2017 г.

9 типів людей

Вітер
Сьогодні тут, завтра там, в них немає нічого стійкого і стабільного, постійно змінюють захоплення, ні на чому довго не затримуються.

Квітка
З ними треба бути дуже обережним, оберігати і захищати від “негоди”, бо вони крихкі, ранимі і чуттєві. Але в цій крихкості і є своя краса – вони дозволяють про себе піклуватись і відчувати себе сильним.
У них завжди можна чогось навчитися, відкрити для себе нові горизонти знань, особливо, якщо запастися терпінням і не лінуватися витратити багато вільного часу.

Лабіринт
Вони непередбачувані, ніколи не вгадаєш, що чекає за поворотом, і в які нетрі заведуть взаємини, але чим складніша загадка, тим цікавіший процес її розгадування.

Зелена Долина
З ними легко і безтурботно, з ними забуваєш всі свої проблеми, можна розслабитися і відпочити, хоч на хвилину забути про те, що за вікном дощ, а в раковині немитий посуд.

Феєрверк
У них вибуховий темперамент, вони дарують відчуття свята, відчуття життя на повних обертах, безкінечного карнавалу… Будь щасливий – час летить так швидко!

Граніт
З ними завжди можна бути впевненим, що нічого не трапиться і що завжди знаходишся під захистом. Є на кого спертись і покластись у важкій ситуації.

Безодня
Знаєш, що закінчиться погано… але тягне, тягне зазирнути за край, торкнутися рукою невідомого …


Діамант
Ти дивишся на нього, і кожного разу відкриваєш для себе нову грань людини. І не важливо негативну чи позитивну. Просто вивчаєш і захоплюєшся.

Комментариев нет:

Отправить комментарий