вторник, 28 февраля 2017 г.

          7 фраз, які допомагають погасити конфлікт, який розпочинається.
Фраза №4 діє безвідмовно. Перевірено

1. Що я можу зробити, щоб поліпшити ситуацію? 
Таким чином ви продемонструєте партнеру вашу готовність вирішувати проблему і направите його в русло конструктивних пропозицій.

2. Я готовий вислухати уважно всі твої претензії, але давай спочатку перервемося на пару хвилин і подивимося щось смішне (улюблену комедію, відео на youtube). Ця перерва допоможе вам зняти напругу і повернутися до обговорення болючого питання в найкращому настрої. Ще корисніше перенести час обговорення на інший день, коли пристрасті вляжуться.

3. Допоможи мені зрозуміти, чому ти так думаєш і на чому грунтуються твої висновки. Ця проста фраза демонструє вашу миролюбність і щире бажання зрозуміти точку зору партнера. Під час конфлікту люди часто не чують один одного і часом говорять про абсолютно протилежні речі.

4. Ти приваблива, навіть коли ти лаєшся. Може звучати, як бажання ухилитися від обговорення конфлікту, але це змусить вас обох посміхнутися і відчути симпатію один до одного, що в результаті допоможе знайти правильне рішення конфлікту. Не забувайте, що ви шукаєте рішення проблеми, а не прагнете до розриву відносин.

5. Як ти думаєш, ця ситуація гірша чи краща, ніж землетрус, який ми пережили в минулому році? Нагадування про серйозне випробування, яке ви подолали разом, дозволить вам згадати, що ви - команда і разом здатні подолати будь-які випробування.

6. Давай припинимо лаятися прямо зараз. Ця фраза демонструє ваше розуміння того, що відносини важливіше з'ясування істини. Є випадки, коли не варто з'ясовувати, хто правий, а хто винен. Важливіше зберегти відносини.

7. Думаю, чашечка чаю допоможе нам знайти правильне рішення швидше. 
Можливо, ви на межі від того, що втомилися або просто зголодніли. Улюблений напій допоможе зняти напругу і обговорити проблему в більш спокійному руслі.


Пам'ятайте, що з будь-якої ситуації є вихід. І, як правило, не один. Думайте, шукайте і ви знайдете те рішення, яке влаштує вас обох. Робіть це з любов'ю і увагою до протилежної точки зору. Говоріть про свої почуття, не звинувачуйте, не ображайте один одного, а пропонуйте конструктивні рішення.

Комментариев нет:

Отправить комментарий