вторник, 28 февраля 2017 г.

                                           10 психологічних прийомів, які допомагають впливати на людей
1. Називайте людину по імені. 
Власне ім'я сприймається, як щось дуже приємне і важливе. Ім'я є невід'ємною частиною людського життя, починаючи з народження. Його вимова підтверджує факт існування людини на землі. Крім того, вже доведено, що вживання титулу, статусу, звання викликає у людини позитивні емоції. Якщо ви хочете чогось від співрозмовника, то і називати потрібно його відповідно. Наприклад, бажаючи дружби або хорошого ставлення, назвіть людину по іншому.

2. Слухайте. 
Важливо уважно вислухати людину, навіть якщо він не правий. Відразу не кажіть йому про це, можна в чомусь погодитися і знайти спільні інтереси. А потім спробуйте пояснити йому свою думку і співрозмовник вже уважніше поставиться до ваших слів.

3. Кивайте в знак згоди. 
У нашому суспільстві
, кивок прийнято вважати знаком згоди. З цього випливає, що киваючи при розмові з людиною, ми підштовхуємо його до усвідомлення нашої правоти. Після такої бесіди він погодиться з усіма вашими доводами і не буде суперечити.

4. Повторюйте висловлювання співрозмовника. 
Цим прийомом користуються психологи. Вони уважно вислуховують людину і перефразують його розповідь, таким чином вибудовується певний зв'язок між ними. Спробуйте поговорити так з друзями і вони почнуть відчувати себе комфортно поряд з вами.

5. Лестіть. 
Це доречно тільки в розмові з самодостатніми людьми. Вони самі знають собі ціну і щиро розхвалюючи їх, ви тільки підтвердите те, що вони і так знають. А якщо людина не впевнена в собі, ваші лестощі будуть суперечити його думку. Це викличе злість, але ні як не прихильність до вас.

6. Повторюйте рухи. 
Відображення рухів, як і висловлювань опонента, грає важливу роль в досягненні взаєморозуміння між людьми. Більшість використовують цей прийом, навіть не замислюючись про це, автоматично. Природою закладено, що люди краще ставляться до тих, хто хоч трохи на них схожий. Повторюючи жести, ви, як-би, ще раз доводите значимість людини і вона відчуває себе комфортно поряд з вами.

7. Запропонуйте те, від чого складно відмовитися. 
Техніка заснована на почутті обов'язку людини. Для початку, попросіть зробити що-небудь просте, а потім, почекавши кілька днів, зверніться з більш складним завданням. Як правило, людина охоче її виконає.

8. Втома співрозмовника - ваш козир.
Від втомлених людей найлегше почути позитивну відповідь на ваше прохання. Коли людина вибивається з сил, вона стає більш сприйнятливішою до вимог через зниження рівня психічної енергії. Не чекайте виконання прохання прямо в цю хвилину, швидше за все вона буде виконана завтра, після відпочинку.

9. Попросіть про допомогу. 
Не соромтеся просити про послугу навіть тих, хто не є вашим другом. Найчастіше прохання виконується, адже людина думає, що і ви коли-небудь допоможете йому. Таким чином він буде і надалі виконувати ваші завдання.

10. Просіть більшого. 
Попросіть у людини щось безглузде або нездійсненне. Звичайно він відмовить, і тоді, через деякий час, можна сміливо озвучити справжнє прохання. Опонент буде відчувати себе не в своїй тарілці після минулої відмови і буде радий допомогти.


Комментариев нет:

Отправить комментарий