среда, 31 марта 2021 г.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Ідеї, як використовувати інтелект-карти на уроках Ментальна, або інтелект-карта (з англ. Mind maps), – яскравий і зручний інструмент для візуалізації, структурування та аналізу будь-яких відомостей. З її допомогою легше побачити та осягнути основні причинно-наслідкові зв'язки та запам'ятати ключовий зміст будь-якої інформації.

У одному із попередніх матеріалів ми говорили про переваги такого формату представлення інформації в цілому для роботи вчителя. У цій статті ми підготували ідеї завдань, які дозволяють учням у процесі навчання розкласти ключовий зміст будь-яких відомостей «по полицях» і водночас проявити творчість!

Як використовувати ментальні карти у навчанні

Майнмепінг допомагає розбирати складні теми, створювати проєкти, готуватись до іспитів та контрольних, здійснювати аналіз та досліджувати взаємозв'язки, а також вирішувати дуже багато повсякденних завдань щодо планування та виконання будь-яких справ. Пропонуємо кілька ідей щодо візуалізації знань та відомостей.

https://vseosvita.ua/news/idei-iak-vykorystovuvaty-intelekt-karty-na-urokakh-38150.html?fbclid=IwAR2hPth_39gMjXPbVyXuVUx6YaMjJdhuJdQSyr9R0L-EMFd7sU-UtAfD5aI

Комментариев нет:

Отправить комментарий