четверг, 30 мая 2019 г.

ОСВІТА.UA

Молоді вчителі матимуть наставників, які отримають доплату

Законопроект «Про повну загальну середню освіту» містить норму про впровадження в українських школах педагогічної інтернатури.
Зокрема, під час першого року роботи молодого вчителя в школі, його діяльність супроводжуватиметься підтримкою наставника.
У Міністерстві освіти зазначають, що наставник буде зобов’язаний надавати консультацію молодому вчителю та допомагати йому стати успішним.
Разом з тим, планується, що робота наставника оплачуватиметься додатково. Планується, що він отримуватиме 20% надбавку.
Як відомо, профільний парламентський комітет з питань науки і освіти 29 травня рекомендував прийняти проект закону «Про повну загальну середню освіту» за основу в першому читанні.
Профільний парламентський комітет з питань науки і освіти рекомендував Верховній Раді прийняти проект закону «Про повну загальну середню освіту», що був поданий урядом у березні 2019 року, за основу.
За словами міністра освіти Лілії Гриневич, ухвалення цього закону старим парламентом бодай у першому читанні, дозволить не зупинити нову систему шкільної освіти на півшляху.

Законопроект про середню освіту: основні положення

Міністерством освіти підготовлено опис основних положень законопроекту, що мають вплинути на розвиток середньої освіти в Україні.

Комментариев нет:

Отправить комментарий