пятница, 16 ноября 2018 г.

Що Ви запропонуєте  щоб стати найулюбленішим учителем для учнів, не докладаючи особливих зусиль?
Кожного дня Ви прокидаєтеся, робите буденні речі й чимчикуєте на роботу в школу. І так день у день. Та спробуйте одного дня зробити ковток свіжого повітря: візьміть і додайте до уроку будь-який із 6 пунктів.
1. Розповідайте історії 📗
Саме завдяки історіям Ви завжди можете зробити складне легким. Але важливо, щоб розповіді гарно лягали у площину теми уроку. Підключайте учнів до ваших історій у класі й повірте, вони засвоюватимуть знання набагато краще.
2. Діліться власним досвідом 😎
Спираючись на власний досвід, розкажіть учням, як можна справлятися з сумом, невдачею, величезною радістю чи любов’ю. Поєднайте досвід із навчальним матеріалом і станьте прикладом для наслідування.
3. Жартуйте 🤡
Врешті-решт покажіть, що вчитель – це людина, яка має почуття гумору.
4. Слухайте👂
Просто дайте можливість учневі виступити. Якщо він обирає не зовсім правильну відповідь, спробуйте наштовхнути його на правильний шлях запитаннями. Запитайте про сферу інтересів школярів і спробуйте інтегрувати це у навчальний процес. Так Ви станете дорослим, який дійсно слухає.
5. Слухайте підкасти (аудіоблоги)🔉
Наприклад, TED Radio Hour та The Tim Ferriss Show можуть навчити Вас цікавих фактів і поділитися вражаючими історіями, які Ви зможете переказати учням.
6. Інтегруйте зовнішній світ у навчання🔗
Учителі часто гублять зв’язок із зовнішнім світом поза межами шкільної кімнати. Вимоги викладання, внутрішні правила й розпорядок дня засмоктують Вас у рутину буденності. Зробіть крок назовні та створіть для учнів місток, який поєднує знання і навички з конкретними діями.

Комментариев нет:

Отправить комментарий