четверг, 1 ноября 2018 г.

ІННОВАЦІЙНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ
В наші дні з’являється все більше технологій, методів і підходів до навчання, які можна використовувати як потужний освітній інструмент. Перш за все, ви можете використовувати ці технологічні інструменти з метою залучення людей до навчального процесу, а також отримання зворотного зв’язку, дізнатись їх особисту думку, яку вони можуть мати відносно предмету навчання, а також будь-якого іншого аспекту процесу навчання. Ви, як едукатор, можете створити закриту групу чатів або навіть спеціальний обліковий запис у соціальній мережі, оскільки це допоможе вам покращити спілкування зі своїми підопічними. Ви також можете попросити їх надати вам відгук щодо розробленого курсу, методу донесення інформації, тощо.

Навчання може бути веселим

Немає значення, з людьми якого віку ви працюєте. Це можуть бути як учні шкіл, так і слухачі курсів підвищення кваліфікації. Кожному учаснику освітнього процесу подобається навчатися  легко та з емоційним піднесенням. І в сучасному світі існує безліч таких можливостей. Ви можете бути впевнені, що використання гейміфікації у навчанні зробить вашу роботу більш продуктивною, а матеріал – більш цікавим для учасників освітньої програми.

Відстань більше не перешкода

На сьогоднішній день технологічні інструменти, такі як Skype, дозволяють запрошувати фахівців з різних сфер на свої заняття, щоб допомогти учасникам навчального процесу поглибити свої знання. Ви можете легко запросити спеціаліста-вченого або спеціаліста з практичними знаннями, щоб вони провели невелику лекцію за допомогою Skype-конференції і поділилися  накопиченим роками досвідом у сфері своєї діяльності. Подібні заняття будуть дуже цікавими та корисними для всіх слухачів і в той же час допоможуть краще зрозуміти предмет чи певну тему.

Творчість доступна кожному

Це ще одна перевага використання технологій у навчанні. Ви завжди можете використовувати такі технологічні інструменти, як фотографії, анімовані презентації та відео, щоб логічно структурувати будь-яку інформацію та піднести її у зручному форматі, адже давно відомо, що візуальне оформлення сприяє швидкому засвоєнню навчального матеріалу. За допомогою цих інструментів легко створювати захоплюючі конкурси та ряд цікавих завдань. Це, в свою чергу, допоможе учасникам навчального процесу приділити більше уваги темі, самостійно розібратися в певному питанні та виявити свої творчі здібності.

Комментариев нет:

Отправить комментарий