пятница, 10 марта 2017 г.

Закон подяки 

Подяка - дуже сильна емоція, яка повністю змінює ваший внутрішній стан і створює вібрації, які залучають у ваше життя ще більше того, за що ви дякуєте. Вона здатна допомагати вам стати багатшими і успішнішими. На жаль, більшість людей думають про те, чого їм не вистачає, і не вміють бути вдячними за те, що у них вже є.
«Всі наші скарги на те, чого нам не вистачає, викликані недоліком подяки за те, що у нас вже є», - сказав Даніель Дефо.
Багато з нас не розуміють, що дякувати треба не тільки за все хороше, що приносить нам життя, але і за все, що ми вже маємо, за те, що ми хочемо мати, за досвід та уроки. Коли ми не задоволені тим, що у нас є, ми знаходимося в стані бідності, тим самим ще більше збільшуючи її в своєму житті, адже це стан невдячності. І навпаки, коли ми відчуваємо стан подяки, достаток стає невід'ємною частиною нашого життя. Ми отримуємо від життя все більше подарунків, і Закон тяжіння працює на нас.
Подяка вкрай важлива. Виявляти подяку треба навіть за найменше. Навчіться отримувати задоволення від найпростіших речей, почніть з іншими почуттями виконувати найпростіші обов'язки. Наприклад, виносити сміття, платити з задоволенням по рахунках, приводити в порядок квартиру, автомобіль і так далі. У житті багато справ, без виконання яких ніяк не обійтися, так спробуйте робити їх із задоволенням! Дякуйте навіть за старі речі, які служили вам, перед тим, як їх викинути. Дякуйте життю за всі уроки, тому що це можливість знайти новий досвід і рухатися далі. Дякуйте Богові, Долі, Всесвіту, - на свій вибір. Дякуйте і схвалюйте себе за всі успіхи і не коріть за невдачі.
Заведіть для цього свій Зошит подяки. Записуйте в нього те, за що ви вже вдячні, за те, що ви хочете в майбутньому, і все у вашому житті поступово почне одужувати. Скоро ви відчує, яку чарівну силу має цей список. Ви почнете концентруватися на все хороше, перестанете шкодувати себе і нарікати на те, що вам чогось мало.
Вдячним треба бути за все і завжди, і по-справжньому, щиро цю подяку відчувати. Якщо зараз ви відчуваєте фінансову, емоційну, або моральну не задоволеність, то є сенс зараз же відчути вдячність за те, що вже є у вашому житті. За те, чим ви займаєтеся і за те, ким ви є
Дякуйте так само за свої мрії, за те хороше, що має ще з'явитися у вашому житті. Подяка за ті блага, які будуть, пускає в хід Закон тяжіння.
Станом подяки потрібно жити, і тоді ваше життя повернеться в напрямку достатку! Менше думайте про те, чого вам не вистачає, дякуйте за те, що маєте! Дякуйте за те, що хочете мати!
Подяка - це одна з граней любові. Коли ви дякуєте, ви отримуєте благословення згори. Будучи налаштовані на частоту подяки, ви відкриваєте енергетичний канал, по якому в ваше життя тече весь достаток Всесвіту. Відчуваючи вдячність знову і знову, ви щоразу будете відчувати себе більш щасливим, натхненним і радісною людиною. 
Знайте: подяка дає вам енергію для досягнення Успіху. Вона - потужний і безвідмовний інструмент його досягнення.
Хочете, щоб збувалися ваші мрії? Щоб все у вас виходило? 
Транслюйте подяку в навколишній світ, спілкуйтеся з ним на мові подяки!

Комментариев нет:

Отправить комментарий