вторник, 14 марта 2017 г.

                                                 Якщо здається, що все йде шкереберть, просто згадайте 8 речей
1. Біль є частиною зростання.
Іноді життя закриває двері, тому що потрібно рухатися вперед. Це навіть добре, тому що часто ми не починаємо рух, поки обставини не змусять нас. Коли настають важкі часи, нагадуйте собі, що немає болю без мети. Рухайтеся від того, що завдає, Вам біль, але ніколи не забувайте урок, який він викладає Вам. Те, що Ви боретеся, не означає, що Ви зазнаєте невдачі. Кожен великий успіх вимагає гідної боротьби. Все налагодиться; швидше за все, не через мить, але в кінцевому рахунку все буде ... Пам'ятайте, що є два види болю: біль, яка заподіює біль, і біль, яка змінює Вас. Замість того, щоб чинити опір цьому болю, дайте йому допомогти Вам.

2. Все в нашому житті - тимчасово.
Завжди, коли йде дощ, ми знаємо, що він закінчиться. Після ночі завжди настає день. Ніщо не триває вічно. І це теж пройде. Якщо все добре прямо зараз, насолоджуйтеся цим, тому що так не буде тривати вічно. Якщо все погано, не хвилюйтеся - і це не назавжди. Те, що життя не легке в даний момент, не означає, що Ви не можете сміятися. Якщо вас щось турбує, це не означає, що Ви не можете посміхнутися. Кожен момент дає Вам новий початок і нове закінчення. Кожну секунду Ви отримуєте другий шанс. Шанс, який Ви повинні використовувати.

3. Хвилювання і скарги нічого не змінять.
Ті, хто скаржаться найбільше, домагаються менше всіх. Завжди краще спробувати зробити щось більше і потерпіти невдачу, ніж нічого не зробити і досягти успіху. Ніщо не закінчено, якщо Ви програли; все закінчено, якщо Ви тільки скаржитеся. Якщо Ви вірите в щось, продовжуйте намагатися. Не дозволяйте тіням минулого затьмарювати Ваше майбутнє. Дозвольте набутому досвіду поліпшити ваше життя. І незалежно від того, що відбудеться в кінцевому рахунку, пам'ятайте - справжнє щастя починає прибувати тільки тоді, коли Ви припиняєте скаржитися на Ваші проблеми і починаєте бути вдячними за всі ті проблеми, яких у Вас немає.

4. Ваші шрами є символами Вашої сили.
Ніколи не соромтеся шрамів, які подарувало, вам життя. Шрам означає, що болі більше немає, і рана затяглася. Це означає, що Ви перемогли біль, витягли урок, стали сильнішими і просунулися. Шрам є татуюванням тріумфу. Не дозволяйте Вашим шрамами тримати, Вас в заручниках. Не дозволяйте їм змушувати Вас жити в страху. Ви не можете змусити шрами зникнути, але Ви можете почати розглядати їх як ознаку сили. Румі одного разу сказав: «Рана є місцем, де Світло входить в Вас». Ніщо не може бути ближче до правди. З страждання з'явилися найсильніші душі; найвпливовіші люди в цьому великому світі позначені шрамами. Подивіться на свої шрами як на гасло: «ТАК! Я ЗРОБИВ ЦЕ! Я вижив, і у мене є шрами, щоб довести це! І тепер у мене є шанс стати ще сильніше ».

5. Кожна невелика боротьба є кроком вперед.
Терпіння - не в очікуванні; воно в здатності зберігати гарний настрій, наполегливо працюючи на Ваші мрії. Тому, якщо Ви збираєтеся спробувати, йдіть до кінця. Інакше в старті немає ніякого сенсу. Це може означати втрату стабільності і комфорту на деякий час. Можливо, ви не зможете є те, що Ви звикли, або спати стільки, скільки Ви звикли, протягом багатьох тижнів поспіль. Це може означати зміну, Вашої зони комфорту. Це може означати жертвування відносинами і всім, що Вам знайоме. Це може означати появу часу, яку, Ви проведете на самоті. Але саме самотність робить багато речей можливими. Це своєрідний тест на витримку, на те, наскільки Ви дійсно хочете досягти мети. І тоді Ви зрозумієте, що боротьба - не перешкода на шляху, це - шлях. І він вартий того. Немає кращого почуття в світі ... ніж усвідомлення того, що ви ЖИВІ.

6. Заперечність інших людей - не Ваша проблема.
Посміхайтеся, коли інші спробують перемогти Вас. Це - легкий спосіб підтримати власний ентузіазм. Коли інші люди будуть говорити про, Вас погано, продовжуйте бути собою. Не дозволяйте іншим змінювати себе. Ви не можете приймати все занадто близько, навіть якщо це здається особистим. Не думайте, що люди роблять щось заради Вас. Вони роблять щось заради себе.
Перш за все, ніколи не міняються для того, щоб справити враження на кого-то, хто говорить, що Ви не досить гарні. Міняйтеся, якщо це робить Вас краще і веде Вас до більш яскравого майбутнього. Люди будуть говорити незалежно від того, що Ви робите або, як добре, Ви робите це. Всі жарти в сторону - у вас тільки одне життя. Тому робіть те, що робить ,Вас щасливими і будьте з тими, з ким Вам добре.

7. Те, що повинно бути, в кінцевому рахунку БУДЕ.
Ви наповнюєтеся силою, коли замість того, щоб кричати і скаржитися, віддаєте перевагу посміхатися і цінувати життя. Благословення є в кожній боротьбі, з якої Ви стикаєтеся, але Ви повинні бути готові відкрити серце і розум, щоб побачити їх. Ви не можете змусити речі відбуватися. В деякий момент Ви повинні відпустити і дозволити тому, що повинно трапитися.
Любіть Ваше життя, довіряйте, Вашій інтуїції, ризикуйте, втрачайте і знаходите щастя, вивчайте через досвід. Це - довга поїздка. Ви повинні припинити весь час хвилюватися, поміркувати над деякими питаннями і сумніватися. Смійтеся, живіть в кожен момент життя, і насолоджуйтеся життям. Ви можете не знати точно, куди ви мали намір піти, але ви в кінцевому рахунку прибудете туди, де ви повинні бути.

8. Найкраще, що Ви можете зробити - продовжувати рухатися.
Не бійтеся розсердитися. Не бійтеся полюбити знову. Не дозволяйте тріщинах в своєму серці перетворюватися в рубці. Зрозумійте, що сила збільшується щодня. Зрозумійте, що хоробрість красива. Знайдіть у Вашому серці те, що змушує інших посміхатися. Пам'ятайте, що Ви не маєте потребу в багатьох людях у своєму житті, тому не прагнете мати більше «друзів». Будьте сильні, коли буде важко. Пам'ятайте, що всесвіт завжди робить те, що є правильним. Визнайте, коли Ви будете неправі і отримайте уроки з цього. Завжди озирайтеся назад і дивіться, чого Ви досягли, і пишаєтеся собою. Не змінюється ні для кого, якщо Ви не хочете. Робіть більше. Живіть простіше.

Просто продовжуйте бути СОБОЮ.

Продовжуйте зростати. Продовжуйте рухатися.

Комментариев нет:

Отправить комментарий