пятница, 3 марта 2017 г.

                                               25 ознак сильної особистості
Деякі люди не вважають себе психологічно сильними, а даремно. Зустрічаючи в книгах, в кіно і в житті людей, які демонструють якості сильної особистості, ми нерідко відчуваємо себе слабкими і безпорадними поруч з ними. Але це не так! У характерах сильних людей є окремі якості, з яких складається їх сила, і багато хто з цих якостей властиві і вам.
1. Ви не кричите і вас нелегко розсердити
Навіть в умовах стресу ви віддаєте перевагу зберігати спокій і намагаєтеся м'яко контролювати ситуацію. Ви відчуваєте, що підвищуючи голос принижуєте себе.

2. Ви відкриті для зворотнього зв'язку
Ви не боїтеся висловлювати власну думку. І не боїтеся вислуховувати думки, або відгуки інших, не важливо, позитивні вони чи негативні. Ви всіляко вітаєте їх, оскільки так ви можете вчитися.

3. Ви вибачаєтеся, коли це необхідно
Ви знаєте, коли припустилися помилки, і вибачаєтеся. Ви розумієте, що вибачившись, станете значніше.

4. Ви пристосовуєтеся, щоб стати краще
Будучи психологічно сильною людиною ви пристосовуєтеся, щоб в кінцевому підсумку змінитися. Ви розумієте, що зміни - це добре, в якій би ситуації ви не знаходилися.

5. Ви не схильні мислити поверхнево
Ви не тільки бачите речі такими, якими вони є, ви глибоко їх вивчаєте і досконально розбираєтеся в усьому перш ніж робити висновки.

6. Ви нічого не очікуєте від оточуючих
Якщо ви зробили для когось щось хороше, ви нічого не чекаєте у відповідь. Тому що ви завжди були самовідданою людиною.

7. Ви знаєте, як встановлювати межі
Ви не дозволяєте іншим перетинати кордони, встановлені вами, і даєте знати про ці межах ввічливо, але твердо.

8. Ви відкриті для допомоги
Ви добре обізнані про в областях, в яких слабкі, і не боїтеся звертатися за допомогою до оточуючих.

9. Ви незалежні
Ви не з тих, хто емоційно прив'язується до інших для того щоб досягти мети. Вчиняючи так, ви підтримуєте професійні відносини.

10. Ви прямуєте своїм інстинктам
Ви вірите в отримання досвіду, тому вчіться прислухатися до своїх інстинктів при винесенні суджень.

11. Ви прощаєте себе
Важко рухатися далі, якщо вас щось тримає, і це одна з речей, які ви зрозуміли за довгі роки. Тому зробивши помилку, ви прощаєте себе, залишаючи минуле в минулому і не затримуючись на цьому.

12. Ви розумієте межі своїх можливостей
У вас є певні обмеження, які ви собі встановили, і ви приймаєте їх, так як добре знаєте, хто ви є.

13. Ви розумієте, що образа не вирішить проблему
Ви знаєте, що образа ніколи не була вирішенням проблеми і ніколи не допомагала чогось досягти. Так що замість того, щоб ображатися, ви думаєте про те, як вирішити проблему.

14. Ви не відкладаєте справи в довгий ящик
Ви завжди завершуєте завдання, перш ніж перейти до наступного.  І хоча відкладання поточних справ на потім здається дуже привабливим, воно лише створює проблеми в роботі.

15. Ви прагнете до повної проінформованості
Ви не висловлюєте будь-які припущення, якщо повністю не обізнані в ситуації. І ви не вірите в різні негативні речі, про які вам кажуть. Не вірите так довго, як зможете.

16. Ви відповідальні в фінансових питаннях
В цілому, ви мудра людина. Ви не тільки приймаєте виважені рішення. Ще ви не витрачаєте свої гроші по-дурному.

17. Ви знаєте, що наполегливість окупається
У вас велика сила волі, яка не дозволяє вам відмовитися від того, що ви дійсно хочете. І продовжуєте наполягати до тих пір, поки не досягнете успіху.

18. Ви долаєте будь-які перешкоди
Ви продовжуєте намагатися і не зупиняєтеся, поки не досягнете своєї мети. Кинути - це просто не для вас, але ви не проти пошукати альтернативні рішення проблеми.

19. Ви завжди шукаєте способи стати краще
Ви часто відчуваєте, що можете щось зробити краще і що завжди є можливість для самовдосконалення, бо істину про те, що ніхто не досконалий, ви прийняли багато років назад.

20. Ви дбаєте про своє здоров'я
Якщо ти не здоровий, то ти не багатий і не мудрий - це ваш девіз. Так що ви намагаєтеся їсти, пити, спати і дихати настільки правильно, наскільки це можливо.

21. Ви пробуєте нове за межами своєї «зони комфорту»
Не те щоб ви легко піддавалися нудьгі, однак довге сидіння на місці - це не ваше, адже ви при цьому нічого не вчитеся. Так що ви виходите за межі своєї зони комфорту, щоб отримати новий досвід, а заодно і повеселитися.

22. Ви не звинувачуйте у всьому зовнішні обставини
Ви приймаєте до уваги все і знаєте, що звинувачувати у своїй невдачі щось, що ви не в змозі контролювати, марно і безглуздо.

23. Ви використовуєте свій час мудро
Марна трата часу для вас абсолютно не прийнятна. Так що ви завжди обираєте продуктивне проведення часу, від якого отримаєте користь не тільки ви, але і навколишні.

24. Ви дозволяєте іншим «покермувати»
Іноді ви можете сісти, скласти руки, розслабитися і дозволити іншим взяти ініціативу на себе поки ви насолоджуєтеся. І ви надаєте їм повну підтримку, якщо вони її потребують.

25. Ви думаєте спокійно і тверезо під час кризи

Хороший результат виникає на рівному місці, якщо все робиться зі спокійним розумом. Так що навіть у самій кризової ситуації ви намагаєтеся зробити все можливе для того, щоб залишитися спокійнішим.

Комментариев нет:

Отправить комментарий