вторник, 7 марта 2017 г.

                                                                   Бережіть душевний спокій
1. Не втручайтеся в чужі справи.
Більшість з нас створюють собі проблеми тим, що занадто часто втручається в чужі справи. Ми робимо це, тому що переконані, що чинимо найкращим чином, і що наша логіка правильна. В результаті ми критикуємо тих, хто з нами не згоден і намагаємося наставити їх на вірний шлях, тобто на наш шлях.

2. Вчіться прощати і забувати.
Це найкращий спосіб досягнення душевного спокою. Ми часто носимо в собі негативні почуття до людини, яка образила нас. Ми забуваємо про те, що образа була нанесена лише одного разу, і постійно підживлюємо наше невдоволення. Життя занадто коротке, щоб витрачати його на різні дрібниці. Прощайте і продовжуйте йти вперед.

3. Не шукайте суспільного визнання.
У цьому світі досить егоїстів. Вони рідко цінують людей, не переслідуючи при цьому особистої вигоди. Більш того, ніхто не досконалий. Тоді навіщо Ви цінуєте слова похвали такого ж смертного, як Ви? Навіщо, Ви так хочете визнання? Вірте в себе. Чужі похвали не тривають довго. Виконуючи свої обов'язки, не забувайте про моральність і щирість. Решта - надайте Богу.

4. Забудьте про заздрість.
Всі ми знаємо, як заздрість може порушити наший душевний спокій. Ви знаєте, що працювали старанніше, ніж Ваші колеги, але підвищення отримали вони, а не ви. Чи варто, Вам їм заздрити? Ні. Пам'ятайте про те, що життя кожного з нас вибудовується відповідно за кармою наших минулих дій і вчинків, а також попередніх життів. Якщо, Вам судилося бути багатими, то ніщо в світі не зможе Вас зупинити. Ви нічого не доб'єтеся тим, що будете звинувачувати інших у своїх невдачах. Заздрість не призведе Вас ні до чого крім занепокоєнь.

5. Хочете змінити світ - почніть з себе.
Не намагайтеся намагатися самотужки змінити світ навколо Вас, чи Вам це вдасться. Чи не краще змінитися, Вам самим?

6. Миріться з тим, що неможливо змінити.
Кожен день ми стикаємося з незручностями, роздратуванням, хворобами і нещасними випадками, які знаходяться за межами нашого контролю. Ми повинні вчитися приймати їх, кажучи собі: "Так побажав Бог. Нехай буде так". Адже логіка Бога знаходиться за межею нашого розуміння. Вірте в це, і станете більш терпимими, сильними та вольовими.

7. "Не відкушуйте більше, ніж можете з'їсти".
Найчастіше ми беремо на себе більше зобов'язань, ніж можемо виконати. Ми робимо це для задоволення свого- Его. Тому співставляти свої можливості.

8. Регулярно займайтеся медитацією.
Медитація звільняє розум від думок, що є найвищим станом душевного спокою. Якщо Ви будете медитувати по 30 хвилин кожен день, то Ви зможете зберігати стан спокою протягом решти 23 годин 30 хвилин. Ваш розум більше не буде знаходити в напрузі, як це було раніше. Це допоможе підвищити Вашу працездатність, і Ви будете виконувати більше роботи за меншу кількість часу.

9. Ніколи не дозволяйте своєму мозку байдикувати.
Порожній розум це притулок диявола. Всі погані діяння беруть початок в розумі. Намагайтеся зайняти свій розум чимось позитивним і вартим. Ви повинні вирішити для себе, що для Вас важливіше - гроші або душевний спокій. Навіть коли Ви відпочиваєте фізично, займіть себе читанням або чимось корисним.

10. Не баріться і не жалкуйте.
Не витрачайте час на думки: "Чи потрібно це робити? Або не потрібно? ". Ви можете витратити дні, тижні і навіть роки на ці не потрібні внутрішні дебати. Не можливо все розпланувати і прорахувати, так, як не можна передбачити всіх майбутніх подій. Завжди пам'ятайте, якщо у, Вас щось не вийде, то в цьому не має нічого страшного.


Ви завжди можете виправити свої помилки і добитися успіху наступного разу. Вчіться на своїх помилках, але не тримайтеся за минуле. Ніколи ні про що не жалкуйте! Всьому, що сталося, судилося статися саме так. Прийміть це.

Комментариев нет:

Отправить комментарий