четверг, 10 ноября 2022 г.

 ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ В УМОВАХ ВІЙНИ

   Під час війни та у післявоєнний період кожен заклад освіти має бути готовим для швидкого переходу до дистанційного або змішаного навчання. Очевидно, що така готовність стане запорукою успішності шкіл.
   04 жовтня 2022 року управлінням Державної служби якості освіти у Тернопільській області було організовано онлайн-зустріч керівників закладів загальної середньої освіти Тернопільської області з професором кафедри початкової освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, експерта із забезпечення якості освіти у проєкті «Супровід урядових реформ в Україні» (Канада) Оленою Ліннік Olena Linnik на тему: «Змішане навчання: гнучкість освітнього процесу».
Від учасників зустрічі попередньо надійшло близько 70 – ти запитань з актуальних запитань:
🟠Що таке змішане навчання (blended learning)?
🟠Які є моделі «змішаного навчання» і чим вони відрізняються від форм навчання ?
🟠Практичне застосування моделей змішаного навчання, приклади практичних кейсів розробки гнучких розкладів навчальних занять у закладах освіти
🟠Як організувати якісне змішане навчання;
Відповіді на них Ви знайltnt на нашому YouTube каналі
та у презентації доповідача
   Державна служба якості освіти України опублікувала практичні поради директорам шкіл з відповідями на питання, як організувати у школі змішане навчання, зробити освітній процес безпечним, не втративши якості, впроваджувати технології та навчатися правильному використанню їх на практиціКомментариев нет:

Отправить комментарий