среда, 15 июня 2022 г.

 ПІДСУМКИ ТИЖНЯ В ОСВІТІ

Безпекові умови та підготуваннязакладів освіти до нового навчального року

7 червня 2022 року Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет взяв участь у нараді, яка відбувалася під головуванням Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Під час наради обговорили питання підготовки закладів освіти до початку 2022/23 навчального року, створення безпечних умов перебування дітей, учнів, студентів і працівників у них з урахуванням збройної агресії рф.

Сергій Шкарлет детально розповів про вжиті МОН заходи з підготування дитячих садочків, шкіл, закладів професійно-технічної освіти, фахової передвищої та вищої освіти до початку навчання з 1 вересня.

Наводимо стислу інформацію з кожного напряму.

Джерело інформації


---------------------------------------------------------------------------------

Майбутні професії українських учнів визначатиме штучний інтелект

Всеукраїнський проєкт «Обери професію своєї мрії» складається з 5 головних кроків:

- Профорієнтаційне тестування на основі штучного інтелекту.

- Консультації кар’єрних радників за допомогою технології «перегорнутий кол-центр».

- Мультимедійні курси в міжнародному форматі SCORM щодо трендів ринку праці, складання резюме, підготовки до співбесіди, порад батькам і учням, вибору професії мрії тощо.

- Онлайн-екскурсії на провідні підприємства України.

- Топ-100 найактуальніших професій сьогодення та майбутнього.

ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ


__________________________________________________________________________________

Діагностика ПТСР в умовах війни

_______________________________________________________

Сучасний кампус для ІТ-освіти

11 червня 2022 року, Перший заступник Міністра освіти і науки Андрій Вітренко провів зустріч із головою Закарпатської ОВА Віктором Микитою, ректором УжНУ Володимиром Смоланкою та президентом Малої академії наук України Станіславом Довгим.

Під час зустрічі обговорювали питання інтеграції в позашкілля області принципово нового напряму — ІТ-освіти. Зокрема стратегію, яку розробляє ОВА та УжНУ спільно із Закарпатським ІТ-кластером.

Наразі розглядають можливість побудови нового сучасного кампусу за європейськими стандартами на базі університету._________________________________________________________________________________

Система освіти: затверджено заходи щодо національно-патриотичного виховання дітей

Наказом МОН затверджено заходи щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до 2025 року. Серед основних складових виокремлено громадянсько-патріотичне, духовно-моральне, військово-патріотичне та екологічне виховання.

Метою визначено становлення самодостатнього громадянина-патріота України, гуманіста та демократа, готового до успадкування духовних і культурних надбань українського народу, виконання громадянських і конституційних обов’язків, формування активної позиції, утвердження національної ідентичності на основі духовно-моральних цінностей українського народу та самобутності.


_______________________________________________________

Вступна кампанія 2022

Національний мультипредметний тест відбуватиметься в три сесії: 

 • основна: 18 липня – 10 серпня;
 • додаткова: 16 – 20 серпня;
 • спеціальна: 12 – 16 вересня.

 • До 7 червня (включно) триватиме етап підтвердження участі в основній сесії НМТ, який буде здійснюватися через інформаційну сторінку:

  • з 20 травня до 7 червня;
  • з 21 червня до 7 липня.


  • Ті випускники, які з 20 травня до 7 червня 2022 року не матимуть змоги підтвердити своєї участі в НМТ, не зможуть узяти участь в основній сесії тестування.

   Тільки після проходження двох етапів на підтвердження участі в НМТ з 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.

  • Джерело інформації


Комментариев нет:

Отправить комментарий