понедельник, 7 февраля 2022 г.

 УВАГА!!! КОНКУРС

   ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
   Запрошуємо вас взяти участь у роботі ІIІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Фахова передвища і професійна освіта: теорія, методика, практика», яка відбудеться 10 березня 2022 року за адресою: м. Київ, вул. Смілянська,11, Науково-методичний центр ВФПО, конференц-зал № 2.
 
  Мета конференції обговорення сучасного стану та подальшої трансформації фахової передвищої освіти для забезпечення якісної професійної підготовки конкурентоспроможних фахівців в умовах реформування освітньої діяльності в Україні, викликів сучасного суспільства.
 
    Календар конференції:
✔ реєстрація учасників конференції
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd4S0UsIKuQ_TKaR74sVL9PHWW9wOLVWWqertKLKtcV7ezmAQ/viewform?usp=sf_link  до 01 березня 2022 р.
термін подання матеріалів (доповідей, статей, тез)
на електронну адресу: pedinnovation.nmc@gmail.com до 01 березня 2022 р.
 
 За результатами роботи конференції учасники отримають сертифікат учасника та електронний варіант збірника матеріалів конференції (забажанням).
 
 Організаційний внесок становить 150 грн (організаційні витрати, сертифікат учасника, програма, публікація у збірнику).
   
  РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ: Картка ПриватБанку 4149 6293 9818 8631
Отримувач: Рибицький Андрій Володимирович.
Призначення платежу: за участь (УВАГА! прізвище, ім’я) в конференції 10 березня, в т.ч. ПДВ.

Шановні колеги!

   Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України та Національний центр «Мала академія наук України» оголошують про проведення та запрошують взяти участь у X-му Всеукраїнському конкурсі «Творчий вчитель – обдарований учень».

   Головна мета конкурсу – створення умов для творчої самореалізації освітян, поширення їх інноваційного досвіду щодо упровадження в практику особистісно-орієнтованих, практико спрямованих, компетентнісних підходів до освіти обдарованих дітей та молоді, ідей STEM освіти та спеціалізованої освіти наукового спрямування; підвищення ролі та статусу творчих педагогів в педагогічних колективах і в державі в цілому.

   Умови участі у X-ому Всеукраїнському конкурсі «Творчий вчитель – обдарований учень» визначено у Положенні про конкурс. Інформація про конкурс висвітлюється на офіційному сайті Інституту обдарованої дитини НАПН України (http://www.iod.gov.ua ) та на сторінці Facebook Інституту (https://www.facebook.com/iod.gov/).
Контактна інформація:
Веб-сторінка конкурсу: http://teacher.iod.gov.ua
Моб.тел.: +38(067)233-65-63,
E-mail: konkursiod@i.ua (Листи надсилати з поміткою " Творчий вчитель")   

Комментариев нет:

Отправить комментарий