понедельник, 9 декабря 2019 г.

РЕФОРМА МОН

STEM освіта стане одним з основних пріоритетів МОН

STEM освіта стане одним з основних пріоритетів МОН
Міністерство освіти і науки планує зробити розвиток STEM освіти одним із своїх основних пріоритетів. Про це сказала міністр освіти і науки, коментуючи виділення державою коштів на облаштування в школах STEM-лабораторій та профільних кабінетів.
За її словами, інвестиції держави у створення шкільних природничо-математичних кабінетів збільшаться у кілька разів.
«2019-го Кабмін інвестував у створення природничо-математичних кабінетів 200 млн грн. Сьогодні ми хочемо зробити розвиток STEM одним із основних пріоритетів МОН. Саме тому ми збільшуємо інвестиції в освітній простір шкіл в 4 рази та передбачаємо 801,6 млн грн для облаштування STEM-лабораторій та інших кабінетів для профільного навчання», - зазначила міністр освіти.
Вона також додала, що, окрім цих інвестицій, опорні та великі школи отримають кошти субвенції «Спроможна школа для кращих результатів».
«Усі роки програми для закупівлі природничо-математичних кабінетів фінансувались із залишків освітньої субвенції, які залишилися наприкінці попереднього бюджетного року. Ці 801,6 млн грн — саме такий залишок, який використовуватиметься у 2020 році. Крім цього, безпосередньо в бюджеті 2020 року ми передбачили 3,5 млрд грн на повноцінне оснащення опорних та великих шкіл. Це величезні інвестиції, які зможуть якісно змінити умови навчання для тисяч дітей», - сказала Ганна Новосад.

Комментариев нет:

Отправить комментарий