среда, 3 июля 2019 г.

STEM-ОСВІТА В УКРАЇНІ
Відкриті освітні ресурси для впровадження STEM-навчання
Якщо ви вирішили впроваджувати STEM-навчання в своєму закладі освіти, то на допомогу вам прийдуть відкриті освітні ресурси, на більшості з яких можна знайти цікаву інформацію про STEM-навчання в світі, приєднатися до спільноти вчителів, які займаються STEM, використати ідеї для STEM-проектів, а також стати учасником низки заходів, спрямованих на популяризацію STEM в освіті.
Tryengineering(http://tryengineering.org/) – ресурс, який містить інформацію про інженерні професії і можливість кар’єрного зростання в цьому напрямі. Діти на цьому сайті можуть в ігровій формі зайнятись конструюванням,
проектуванням, проведенням дослідів і експериментів (англомовна версія сайту містить більшу кількість ігор, плани занять для вчителів, інформацію про відомі інженерні університети та новини зі світу науки).
Stem Alliance (http://www.stemalliance.eu) – європейська платформа, метою якої є популяризація STEM-освіти і об’єднання зусиль, спрямованих на вдосконалення ініціатив STEM у галузі промисловості (на національному, європейському та глобальному рівнях) та сприяння інноваціям у викладанні STEM на всіх рівнях освіти. А ще Stem Alliance дає змогу вчителям підвищувати свою кваліфікацію через проведення різноманітних конкурсів і навчальних семінарів сучасного формату з найкращими тьюторами світу.
Scientix (http://www.scientix.eu/). Ця онлайн-платформа містить дидактичні матеріали для вчителів природничо-математичних дисциплін, а також інформує європейську освітянську спільноту про інноваційні освітні конкурси — Європейський тиждень STEM (STEM Discovery Week) і STEM Ahead Competition. На сайті є величезна кількість ідей для STEM-проектів, які може використати будь-хто і до яких можуть приєднатися представники різних країн. Тут ви знайдете також цікаві вебінари, онлайн-тренінги та багато іншого.
Teacherstryscience(http://www.teacherstryscience.org/) – сайт, який містить матеріали для проведення STEM-уроків (плани уроків)

Комментариев нет:

Отправить комментарий