пятница, 2 июня 2023 г.

Професійний розвиток

 Нова українська школа

А ви звертаєте увагу на розвиток навичок?
На зображенні може бути: 1 особа
У сучасному світі, який постійно розвивається, навички є надзвичайно важливим аспектом. Від них залежить як звичайне життя, так і розвиток у кар'єрі. Зазвичай їх поділяють на Hard-skills (тверді навички) Soft-skills (м'які навички). Тверді навички - це уміння, такі як робота з відео, уміння програмувати або здатність управляти проектами. Натомість м'які навички пов'язані з соціалізацією, це може бути стресостійкість, швидка адаптація, уміння працювати в команді і тд.
🔹Важливість важких навичок залежить від галузі. Проте, деякі з найбільш затребуваних:
- Аналіз даних: оскільки бізнес все більше покладається на дані для прийняття обґрунтованих рішень, високо цінуються ці навички.
- Програмування та розробка програмного забезпечення: здатність кодувати, розробляти програмне забезпечення та працювати з такими мовами програмування.
- Управління проектами: здатність планувати, організовувати та ефективно виконувати проекти є важливою в багатьох галузях..
- Маркетинг: зі збільшенням використання каналів цифрового маркетингу високо цінуються навички в таких сферах, як пошукова оптимізація (SEO), маркетинг у соціальних мережах і контент-маркетинг.
🔹М’які навички, які можуть значно змінити успіх людини на роботі та в особистому житті:
- Комунікабельність: уміння ефективно спілкуватися з іншими необхідне в будь-якій робочій обстановці.
- Співпраця: у зв’язку зі зростаючим наголосом на командній роботі та багатофункціональних проектах, здатність працювати разом з іншими є надзвичайно важливою.
- Адаптивність: оскільки технології та бізнес-ландшафт продовжують швидко розвиватися, здатність швидко адаптуватися до змін дуже цінується.
- Лідерство: Зі збільшенням уваги до лідерства та наставництва високо цінується здатність керувати іншими.
- Емоційний інтелект: здатність розуміти власні емоції та емоції інших людей і керувати ними.
Що б ви додали до цього списку?🤔
 

Комментариев нет:

Отправить комментарий