понедельник, 19 сентября 2022 г.

 ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Вебінар

   У межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти”, яка здійснюватиметься протягом 2022/2023 навчального року, запрошуємо взяти участь у вебінарах для педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників закладів освіти.

Посилання на реєстрацію

                        Вебсемінар для майстрів педагогіки
    Дата проведення : 20 вересня о 20:00
  Сучасний світ розвивається з шаленою швидкістю, і діти не відстають від нього!
   Набагато швидше, ніж дорослі, вони підхоплюють тренди та освоюють нові технології. Сучасні діти потребують сучасних уроків. Цікавих, динамічних. Уроків, що дивують. Уроків, що надихають. Уроків, що дарують віру у власні сили.
 Про те, як зробити їх такими, поговоримо на вебінарі «Сучасний урок. Вебсемінар для майстрів педагогіки» 🔥
  Зміст вебінару
🔸Конструктор уроку: з чого розпочати?
🔸Мотивація та похвала: як продовжити?
🔸Вдала рефлексія: чим закінчити?
🔸Майстерка. Складні ситуації та методи їх розв’язання.

Посилання на реєстрацію


Всеукраїнська конференція

Повідомляємо що, 20 жовтня 2022 року планується проведення
Всеукраїнської конференції «Проблеми репродуктології тварин.
Шляхи вирішення».
  Мета заходу: обговорення освітньо-наукових аспектів щодо стану та перспектив відтворення тварин, подальшого розвитку галузі тваринництва, актуальних проблем підготовки фахівців з питань репродуктології, практичної складової у підготовці фахівців з питань репродуктології.

Реєстрація за посиланням


VII Міжнародна науково-практична конференція

Науково-методичний центр ВФПО за підтримки Німецько-українського проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства» 25 жовтня 2022 року проводитиме VII Міжнародну науково-практичну конференцію «Органічне агровиробництво: освіта і наука». 

 Метою конференції є об’єднати зусилля галузевих підприємств та установ, наукових та освітніх закладів, інших зацікавлених у виробництві, переробці безпечної та якісної продукції, збереження та використання природних ресурсів, запровадження, удосконалення інноваційних органічних технологій в аграрній галузі, сприяння динамічному та ефективному розвитку органічного руху в Україні.

Посилання на реєстрацію 


Міжнародна науково-практична конференція

  Повідомляємо що, 21 листопада 2022 року планується проведення Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Біобезпека, захист і благополуччя тварин».
  Мета заходу: обговорення освітньо-наукових аспектів щодо біобезпеки та біозахисту, прийнятих у світовій практиці, принципів виявлення, аналізу та прогнозування біозагроз, спрямованих на запобігання можливим негативним наслідкам для живих систем.

Посилання на реєстрацію


Лист НМЦ ВФПО від 04.08.2022 №159 "Про дослідження ефективності системи підвищення кваліфікації"


Комментариев нет:

Отправить комментарий