понедельник, 25 февраля 2019 г.

              Підсумки тижня в освіті: головні події

Взяти участь у сертифікації виявили бажання 980 вчителів. Завершилась реєстрація вчителів, які візьмуть участь у сертифікації. У Міносвіти зазначають, що пілотування механізму сертифікації надасть можливість відшукати агентів змін, які стануть серцем реформи на місцях.
МОН: школи мають врахувати думку дітей на ДПА. Під час вибору третього предмета на ДПА в 9-му класі педрада школи має враховувати побажання учнів. За словами міністра освіти, вибір третього іспиту має відбуватись на засадах педагогіки партнерства.
Стартувала реєстрація на ЗНО 2019 року. Цього року державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання складатимуть учні 11-х класів, а також студенти закладів вищої та професійної освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти.
МОН планує розвивати педагогічну освіту. Відомством затверджений план впровадження Концепції розвитку педагогічної освіти, який визначає перелік заходів з розроблення сучасної моделі педагогічної професії, трансформації педагогічної освіти та безперервного професійного розвитку.
МОН затвердить опис цифрової компетентності освітян. Міністерство освіти, в рамках реалізації плану впровадження Концепції розвитку педагогічної освіти, має намір розробитиОпис цифрової компетентності педагогічного працівника. Документ має бути розроблений до 31 травня.
МОН планує відновити роботу зі Світовим банком. У відомстві виокремлюють три пріоритетні сфери, в яких є зацікавленість співпраці. Це співпраця для розвитку мережі старшої профільної школи, співпраця у сфері вищої освіти для виокремлення критеріїв для оцінки рівня якості освіти та комунікація реформ.
Гриневич: ми маємо складнощі в комунікації реформи. Міністр освіти висловилапереконання, що реалізація освітньої реформи залежить від якості співпраці усіх залучених до її імплементації людей. За словами Лілії Гриневич, зараз саме в комунікації є значні складнощі.
Учнів коледжів реєструють на ЗНО за місцем навчання. Учні і студенти професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року складають ЗНО, для реєстрації на тестування мають підготувати необхідні документи і подати їх особі, яка відповідає за реєстрацію в закладі освіти.

МОН презентує закон «Про фахову передвищу освіту». Міністерство освіти розпочало серію регіональних нарад-семінарів, метою яких стане обговорення проекту закону «Про фахову передвищу освіту». Заходи з обговорення документа відбудуться у 17 містах України

Комментариев нет:

Отправить комментарий