вторник, 18 апреля 2017 г.

Пізнай себе!

Чи готові пограти з яйцями?) Ну дуже класний тест!
Дорогі мої, з Великоднем вас! Нехай збудуться всі ваші мрії, щастя вам і здоров'я!
Сьогодні я пропоную вам пограти в цікаву пасхальну гру-тест і дізнатися трошки більше про себе.

Перед вами шість приголомшливо розписаних великодніх яєчок. виберіть те, яке вам довелося більше до душі.


Ви вибрали яйце № 1
У вас є неповторний лиск! Ви знаєте собі ціну, але в спілкуванні ви легкі і дуже доброзичливі. Ви цінуєте в людях їх простоту, доброту і чесність. Але вас важко обдурити. Ви вмієте відчувати фальш.
Це золоте яєчко обіцяє вам достаток і нові цікаві знайомства.
Ось ваше привітання:
Ви вибрали яйце № 2
Ви стійкі і надійні - острівець стабільності в морі хаосу, на який завжди можна розраховувати. Ви постійно знаходьте способи досягти більшої стабільності у своєму житті і допомогти іншим досягти того ж.
Це бордове яєчко обіцяє вам успішне завершення справ. Так що не бійтеся ставити собі цілі. Ви в силах їх досягти. Вірте в себе!
Ось ваше привітання:
Ви вибрали яйце № 3
Якщо вас привабило це яйце, ви - чуттєва і романтична особистість. Ви схильні до інтроверсії і найкраще почуваєте себе в затишній обстановці з чашкою чаю і книгою або в компанії найближчих друзів. Великодні свята проведіть у колі сім'ї це дасть вам заряд енергії на весь рік.
Це яєчко в кольорах обіцяє вам багато романтики в цьому році. Якщо ви самотні, то у вас буде відмінний шанс почати серйозні відносини. Якщо ви в парі -то будьте готові до приємних змін. Ваш партнер надасть вам особливу увагу.
Ось ваше привітання:
Ви вибрали яйце № 4
Ви - складна і загадкова особистість. Ви віддаєте перевагу жити у великому місті і підживлюєтеся енергією натовпу. У вас дуже багатий внутрішній світ і людям з вами дуже цікаво. Часом ви трошки безвідповідально ставитеся до своїх фінансів, але ж той новий обідній стіл явно коштував того, щоб ненадовго затягнути пояс!
Це розписне яєчко закликає вас до дії. Саме час здійснити свою мрію. Не бійтеся, у вас все вийде.
Ось ваше привітання:
Ви вибрали яйце № 5
Ви - осередок радості і веселощів, і найбільше ви хочете, щоб все навколо вас теж раділи! Ви не проти зустрітися з друзями і влаштувати веселе гуляння. Ви не любите конфлікти, але не замислюючись встанете на захист одного в біді. Ви дуже віддані і вірні близьким людям і високо цінуєте сім'ю.
Це різнобарвне яєчко віщує вам багато радості і яскравих вражень в цьому році. Так що вперед, за пригодами!
Ось ваше привітання:
Ви вибрали яйце № 6
Ваше життя - справжній вир подій, і ви насолоджуєтеся кожною хвилиною!
Звичайно, час від часу трапляються драми, але ж ви живете на повну котушку - з усіма наслідками, що випливають. Іноді ви потрапляєте в непрості ситуації, особливо в юності, але з віком весь цей досвід накопичується і перетворюється на справжню мудрість.
Це квітчасте яєчко віщує вам нові пригоди і приємні зміни.
Ось ваше привітання:
Комментариев нет:

Отправить комментарий