понедельник, 23 ноября 2015 г.

Нова технологія дозволяє заряджати акумулятори через Wi-FiСучасна технологія бездротової зарядки гаджетів хоч і спрощує процес заповнення заряду акумулятора, але має ряд обмежень.
Стандарт Qi дійсно позбавляє користувачів смартфонів і смарт-годин від необхідності підключати кабель до гнізда своїх пристроїв, проте «прив'язує» даний процес до певного місця - поверхні з зарядною площею. Рішення, яке не вимагало б виконання яких-небудь додаткових маніпуляцій з тим же смартфоном, зробить справжній прорив, революцію в галузі. Перші кроки в цьому напрямку роблять розробники технології Power Over Wi-Fi.


Датчики в буквальному сенсі збирають радіочастоти, перетворюючи їх енергію в енергію постійного струму. Вже проведено кілька випробувань даної технології: вона дозволила зарядити батарею фітнес-трекера Jawbone за 2,5 години до 41%.Звичайно, швидкість зарядки залишає бажати кращого, але так адже це тільки початок, і надалі технологія буде розвиватися.

Рішення, до слова, не можна назвати революційним: компанія Energous вже продає пристрій, який передає енергію бездротовим способом, проте у нього є два недоліки. По-перше, користувачам потрібно купувати новий пристрій, а по-друге, воно тільки лише заряджає ваші гаджети, але при цьому не дозволяє їм використовувати сигнал Wi-Fi для доступу в мережу.

У Power Over Wi-Fi немає цих недоліків, технологія може використовуватися з існуючими роутерами, дозволяючи передавати одночасно як дані, так і енергію.  Розробники говорять про оптимізацію маршрутизаторів через звичайну прошивку, після якої у них з'являється можливість заряджати батареї по повітрю, при цьому дана функціональність практично не позначається на швидкості і стабільності з'єднання.

Комментариев нет:

Отправить комментарий