вторник, 17 января 2023 г.

 

ПРОФЕСІЙНЕ ЗРОСТАННЯ ПЕДАГОГА

Пропонуємо у ВІЛЬНОМУ ДОСТУПІ черговий номер навчально-методичного журналу «Фахова передвища освіта»

📖Навчально-методичний журнал «Фахова передвища освіта» - єдине в Україні педагогічне видання для закладів фахової передвищої освіти. Двадцять років журнал супроводжує керівників і викладачів, забезпечує відкритість та доступність процесів, що відбуваються у сфері освіти, сприяє діалогу між державою та всіма учасниками освітнього процесу, залучає їх до модернізаційних та інноваційних процесів.

Враховуючи ключове мобілізаційне завдання освітньої галузі в умовах воєнного стану – забезпечення якості освіти, навчально-методичний журнал «Фахова передвища освіта» розміщено на електронних інформаційно-освітніх ресурсах НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ВФПО 📚🎓 https://nmc-vfpo.com та https://nmcbook.com.ua у вільному доступі.
Завантажити матеріали можна за посиланням⤵️⤵️⤵️ https://nmcbook.com.ua/product/zhurnal42022/


                                                                                                                                                               

   На початку року прийнято планувати взяття нових вершин як у професійній, так і в особистій сферах. Саме початок січня традиційно сприймається як чистий аркуш, на якому можна писати все, що заманеться. Принаймні інколи так хочеться в це вірити. Але в будь-якому разі з психологічної токи зору початок року дійсно є непоганим часом для планування. Тож чому б не скористатися ним для розробки нової траєкторії професійного розвитку (або коригування створеної на початку нового навчального року)? 

  Із чого почати? Найлогічніше – з аналізу своїх успіхів та невдач. А зробити це максимально ефективно допоможуть запитання для саморефлексії. 

Джерело інформації


Комментариев нет:

Отправить комментарий